Rezultate te kerkimit per termin: +Tyra +Banks

Total: 38
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.902Z

U plak edhe kjo!

 Ishte njëra ndër femrat më të bukura në botë. Bëhet fjalë për ish supermodelen Tyra Banks që dikur ishte modelja më e dashur e ‘Victoria Secret’, ndërsa tani bëhet e ditur se Tyrën nuk e kanë lejuar as t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.450Z

Gjashtë supermodelet më të paguara në industrinë e modës

Në të vërtetë ato janë femra shumë të bukura dhe të famshme deri diku, për ata që janë të interesuar e informuar mbi botën e modës, sfilatave e pasarelave. Nuk janë vetëm kaq, por gjithashtu janë cilësuar edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.593Z

‘Kam të pasme të mira’

Në prag të fillimit të shout të saj, America’s Next Top Model, Tyra Banks ka tërhequr vëmendjen e mediave, duke deklaruar se “ka të pasme shumë të mira dhe se ndihet komode, me linja e saj”. Banks ishte kritikuar më herët, s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.633Z

Kendall Jenner prezantuesja e re e Americas Next Top Model

Kjo po që është një ide gjeniale! Kendall Jenner mund të jetë prezantuesja e sezonit të ri të Americas Next Top Model. Eksperienca e saj tashmë prej disa vitesh në modelim, më në fund do të shërbejë per depërtimin e Kendall në një projekt kaq të madh sa është ky. Kendall do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.383Z

Rita Ora udhëheq show-n “America's Next Top Model” |FOTO

Transmetuar më 02.07.2016 - 12:10 Këngëtarja e famshme Rita Ora ka nënshkruar që të jetë pjesë e showt të ri televiziv “America's Next Top Model”. Këngëtarja 25-vjeçare nuk është e papërvojë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.337Z

Halle Berry, gruaja me seksi me ngjyre

Halle Berry eshte perla e zeze. Aktorja eshte shpallur nga nje televizion amerikan gruaja me seksi me ngjyre ne bote, duke lene pas konkurrente si Tyra Banks, Alicia Keys dhe Jada Pinkett Smith. Edhe vitin e kaluar Berry u vleresua si femra me e bukur nga revista “Esquire”. Ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.373Z

11 femra të showbiz që nuk kanë frikë të shfaqen pa make up

Shumë femra në ditët e sotme i japin rëndësi të madhe pamjes së tyre. Por është shumë e rëndësishme të kuptojnë që nuk ka nevojë të arrijnë perfeksionin sepse bukuria do të jetë gjithmonë relative. Në fakt çdo femër në këtë botë është e bukur në mënyrën e vet. Shumë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama