Rezultate te kerkimit per termin: +Unai +Emery

Total: 95
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.496Z

Zyrtare, Emery firmos për tre sezone me Arsenalin

Unai Emery është zyrtarisht trajneri i ri i Arsenalit në Premier League, pas mbretërimit 22-vjeçar të Arsene Wenger. Është vetë klubi londinez që njoftoi nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare emërimin e spanjollit në krye të Topçinjve. Emëry ka nënshkruar për tre vite dhe do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.772Z

Emery: Atletico një sfidë e vështirë për ne

Menaxheri i Valencias, Unai Emery, thotë se ekipi i tij do të duhet të luajë në formën më të mirë për të tejkaluar rivalin Atletico Madrid gjatë sfidës së fundjavës. Klubi nga kryeqyteti spanjoll është ndarë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.502Z

Emery qetëson tifozët e PSG: Neymar nuk largohet

Zërat për një largim të mundshëm të Neymar Jr nga Paris Saint Germain në fund të këtij sezoni janë shtuar ndjeshëm sidomos pas eliminimit të skuadrës pariziene nga Uefa Champions League, por të qetësuar tifozët e klubit francez ka menduar trajneri Unai Emery. Në konferencën për sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.174Z

Milani 100 mln Euro per te bindur Emery

Po kerkoj dike qe te investoje 200 milione Euro ne vit Silvio Berlusconi e tha shkoqur shifren qe sipas tij do ta rikthente Milanin ne majat e futbollit italian e europianbr br Keto te ardhura duhet te vijne nga ortaket e rinj ne te kundert shoqeria sic paralajmeroi presidenti duhet te ece me kemb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.717Z

Emery i kënaqur me paraqitjen ndaj Barcës

Trajneri i Valencias, Unai Emery, është i kënaqur me paraqitjen e ekipit të tij në disfatën 2-0 nga Barcelona në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit. “Ne duhet t`ia japim meritat Valencias për atë çfarë bëri kund&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.638Z

Emery kërkon fitore ndaj Barcës

Trajneri i Valencias, Unai Emery, kërkon fitore në ndeshjen e sotme kundër Barcelonës në Mestalla, e para sfidë gjysmëfinale e Kupës së Mbretit. “Qëllimi jonë kryesor është ta fitojmë ndeshjen, por kjo nuk do të mjafto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.513Z

Grabitet shtëpia e Emery, i marrin para dhe fanellat e Nejmar

Trajneri i Paris Saint Germain, Unai Emery ka rënë pre e grabitjes, teksa hajdutët kanë arritur të futen në shtëpinë e tij. Sipas medieve vendase, hajdutët kanë arritur të marrin rreth 20 mijë euro, fanellat e Neymar, trofe personalë dhe disa shënime mbi objektivat e merkatos. Ngjarja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama