Rezultate te kerkimit per termin: +Unai +Emery

Total: 95
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.094Z

Emery: Jemi turpëruar

Trajneri i Valencias, Unai Emery, ishte shumë i pakënaqur me paraqitjen e lojtarëve të tij ndaj Real Madridit, në disfatën prej 6-3 në shtëpi nga Los Blancos. “Ne kemi turpëruar vetveten. Ne nderuam Realin tonë me lojën tonë katastro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.450Z

Emery Mund te permiresohemi

Trajneri i Valencias Unai Emery ka deklaruar se ka vend per permiresime te skuadra e tij pavaresisht faktit se Valencia eshte duke qendruar ne krye te La Ligas. Ne duhet te vazhdojme te punojme qe te jemi te gatshem fizikisht dhe mentalisht. Ka hapesire per permiresime per te mbajtur nivelin e in

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.035Z

Emery lavderon Barcelonen per fitoren

Unai Emery trajneri i Valencias ka pranuar se Los Che jane te merzitur pas humbjes prej 2-1 ndaj Barcelones ne Camp Nou. Ne luajtem ndeshje te madhe ne pjesen e pare por ne pjesen e dyte e kemi bere te kunderten. Ne erdhem per te fituar luajtem per te fituar dhe humbem. Ne ishim te rrezikshem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.966Z

Emery: E kemi shitur Jordi Alban

Ish-bosi i Valencias, Unai Emery, ka pohuar se klubi tashmë e ka shitur anësorin e majtë, Jordi Alba. Reprezentuesi spanjoll është lidhur me një kalim te Barcelona, pr ende nuk ka pasur ndonjë konfirmim për lajmin. Tani, Emery ka bërë të ditur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.495Z

Emery: Valencia luajti më mirë

Valencia luajti baras, 1-1, kundër Levantes, ndërsa trajneri i Los Che, Unai Emery, mendon se skuadra e tij meritoi të fitonte. “Ne e merituam fitoren. Ishim më të mirë me raste për të shënuar dhe me posedimin e topit”. “Tani ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.567Z

Unai Emery: Kandidati numër një për stolin e Milanit

Milani ka filluar të programoj të ardhmen dhe mendon seriozisht për trajnerin e Sevillas, Unay Emery. Administratori i përgjithshëm, Adriano Galliani ka zhvilluar disa kontakte me spanjollin dhe ai konsiderohet si favorit ndryshe nga kandidatët e tjerë për bankinën e kuqezinjve, gjithnjë d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.496Z

Zyrtare, Emery firmos për tre sezone me Arsenalin

Unai Emery është zyrtarisht trajneri i ri i Arsenalit në Premier League, pas mbretërimit 22-vjeçar të Arsene Wenger. Është vetë klubi londinez që njoftoi nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare emërimin e spanjollit në krye të Topçinjve. Emëry ka nënshkruar për tre vite dhe do t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama