Rezultate te kerkimit per termin: +Une

Meta: total 1000 / total_found 26895 / time 0.011 / keyword[0] une / docs[0] 26895 / hits[0] 67120 /
No Pic available
  • 2019-02-10

Berisha: Ndjesë pastë Gjushi! Partinë e kontrollojnë përdhunuesit

Ish-kryeministri Sali Berisha, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka akuzuar sërish për përdhunim kreun e grupit parlamentar të PS-së, Taulant Ballën. Më tej Berisha hedh një sërë akuzash në drejtim të kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako, duke theksuar se: ekzekutimin po ta

Ja si rrihet biznesmeni nga të fortët e Shijakut (Video)
  • 2019-02-04

Ja si rrihet biznesmeni nga të fortët e Shijakut (Video)

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar dhunimin e një biznesmeni në qendër të Shijakut. Sipas Berishës biznesmeni është rrahur nga një i fortë, i cili e ka gjobitur pesë herë atë, por policia e ka lënë të lirë. Postimi i Berishës Rrihet sh

FORCA E LIGJIT APO FORCA E KRIMIT?
  • 2019-02-03

FORCA E LIGJIT APO FORCA E KRIMIT?

Nga Klodian TOMORRI Policia e shtetit i bllokon 5.2 milione euro nje qytetari ne Lezhe dhe e shpall me te madhe ne te gjitha mediat e vendit. Pa hetuar nese parate ishin te ligjshme apo jo, pa provuar se kishin burim kriminal, nxorren edhe emrin e personit qe zoteron llogarine duke e shpallur madje

No Pic available
  • 2018-12-21

Veliaj e akuzon për leje ndërtimi, Tabaku: E mora në 2014, kur isha deputete

Bashkia e Tiranës akuzoi më herët deputeten Jorida Tabaku, duke thënë se kjo i ka dhënë leje ndërtimi vetes së saj. Në njoftimin e dhënë nga Bashkia, thuhej, se jo vetëm Lulzim Basha i ka dhënë vetes me firmën e tij një leje për ndërtimin e një kati të 13-të në pallatin ku ban

Studentët thirrje popullit, Rama i ironizon me këngën e Elita5 (VIDEO)
  • 2018-12-14

Studentët thirrje popullit, Rama i ironizon me këngën e Elita5 (VIDEO)

Pasi në protestën e studentëve para Kryeministrisë u bë thirrje që Kuvendi të mblidhej nesër në një seancë të jashtëzakonshme për të diskutuar për ta, u krijua përshtypja se do të kishte dialog mes tyre dhe shefit të qeverisë Edi Rama. Madje kryeministri i adresoi mesazhin e radh

Refuzuan dialogun, Rama  Studentëve: Dobësi! Po mbani peng 8 kërkesat
  • 2018-12-13

Refuzuan dialogun, Rama Studentëve: Dobësi! Po mbani peng 8 kërkesat

Grumbullimi i mijërave prej tyre e detyroi të kërkonte falje për termin ngelës, të tërhiqet VKM-në për tarifat e provimeve të mbetura, e mbi të gjitha të pranonte sot në Kuvend, se protesta ishte shuplakë e fortë për qeverinë e tij, dhe për më tepër është gati të dialogojë p

No Pic available
  • 2018-12-05

A do jetë ai opozitari që do sfidojë Veliajn? Manjani: Ja si është e vërteta

Përkrah Jorida Tabakut dhe Dashamir Shehit nga PD, emri i tij është lakuar si ai i një kandidati të mundshëm , që opozita e bashkuar mund të vendosë përballë kryebashkiakut Erion Veliaj në Tiranë, në zgjedhjet lokale të 30 qershorit 2019. Por, Ylli Manjani me një postim të gjatë n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama