Rezultate te kerkimit per termin: +Une

Meta: total 1000 / total_found 26895 / time 0.011 / keyword[0] une / docs[0] 26895 / hits[0] 67120 /
Pse unë do ti gjej syzet ty?, burri i turret gruas me atlete, por në gjyq befason me ato që thotë
  • 2017-10-07

Pse unë do ti gjej syzet ty?, burri i turret gruas me atlete, por në gjyq befason me ato që thotë

Është dënuar me dy muaj shërbim prove shtetasi me inicialet F.G, i cili ka përfunduar në dyert e gjykatës për dhunë në familje. Ka qenë bashkëshortja e tij e cila e ka denoncuar në Polici për ngjarjen e ndodhur në datën 30.05.2017, ku në vendimin e gjykatës thuhet se debati mes tyr

BOOM denoncon: Shqiptari i martuar me ruse, por shteti i mohon gruan
  • 2017-10-05

BOOM denoncon: Shqiptari i martuar me ruse, por shteti i mohon gruan

Në redaksinë e emisionit BOOM ka mbërritur një denoncim nga një qytetar nga Cërriku, i cili është martuar me një grua nga Rusia, por që shteti shqiptar nuk ia njeh. Martesa e tyre është bërë në ambasadën e Shqipërisë në Greqi pasi aty kanë jetuar prej vitesh, Ai shpreh shqetësim

Deputeti i PD- Xhaçkës: Kam një hall urgjent në zonë, por ti erdhe me helikopter dhe nuk e pe
  • 2017-10-05

Deputeti i PD- Xhaçkës: Kam një hall urgjent në zonë, por ti erdhe me helikopter dhe nuk e pe

Bllokimi i foltores nga Partia Demokratike dhe më pas përjashtimi me seancë i kreut të opozitës, Lulzim Basha, bëri që deputetët të mos i mbanin fjalimet që kishin paraqitur në Kuvend. Deputeti i PD-së në Devoll, Hekuran Hoxhalli i është referuar vizitës së fundit në zonën e tij e

Veseli: Ndaj Spanjës dhe Italisë nuk nisemi inferiorë
  • 2017-10-03

Veseli: Ndaj Spanjës dhe Italisë nuk nisemi inferiorë

Shqipëria nuk e pranon kapitullimin pa kushte ndaj Spanjës dhe Italisë. Grinta e trajnerit Panuçi është transmetuar edhe në skuadër dhe këtë e konfirmon mbrojtësi Frederic Veseli, që deklaron se kuqezinjtë nuk e mendojnë humbjen. Ne do të provojmë të fitojmë është e vështirë po

BOOM: Dhunohet australiania, polici e fton për jetë nate
  • 2017-10-02

BOOM: Dhunohet australiania, polici e fton për jetë nate

Dashuria e solli nga Australia në Shqipëri! Në redaksinë e emisionit BOOM në RTV Ora News mbërriti një denoncim nga një shtetase australiane, e cila është dhunuar nga i dashuri i saj shqiptar. Por historia nuk mbaron këtu  Denoncuesja tregon historinë me të dashurin e saj shqiptar,

Zbulohen SMS/ A mund të takohemi se jam gjithë natën jashtë, polici i vardiset australianes pasi
  • 2017-10-02

Zbulohen SMS/ A mund të takohemi se jam gjithë natën jashtë, polici i vardiset australianes pasi

Dashuria e solli nga Australia në Shqipëri! Në redaksinë e emisionit BOOM në RTV Ora News mbërriti një denoncim nga një shtetase australiane, e cila është dhunuar nga i dashuri i saj shqiptar. Por historia nuk mbaron këtu. Denoncuesja tregon historinë me të dashurin e saj shqiptar, dhu

Njihuni me 3 të rinjtë shqiptarë që kanë patur ide gjeniale për të hapur një biznes
  • 2017-10-01

Njihuni me 3 të rinjtë shqiptarë që kanë patur ide gjeniale për të hapur një biznes

Ardenisa Hila është një nga dhjetra të rinj që kanë përfituar nga projekti i PNUD për vetëpunësimin. Ideja e saj për të kultivuar kunguj dekorativë ishte një ndër më interesantet që u propozua gjatë fazave të aplikimit. Është në fillesat kultivimit të kungujve dhe duket se gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama