Rezultate te kerkimit per termin: +Une

Meta: total 1000 / total_found 26895 / time 0.011 / keyword[0] une / docs[0] 26895 / hits[0] 67120 /
Babai Vajza me vdiq ne ambulance mjeku nga nje vit burg beri 3 dite
  • 2016-09-08

Babai Vajza me vdiq ne ambulance mjeku nga nje vit burg beri 3 dite

Ishte data 13 gusht i vitit 2012 kur nje vogelushe 7-vjecare ne ate kohe kishte te vjella dhe prinderit te shqetesuar per gjendjen e te vogles vendosin ta dergojne ne spitalin e Permetit per ti bere nje serum EBeollari nga ora 0400 e mengjesit deri ne oren 0700 te dates 13082012 mori vetem dy serume

Nisma e re ligjore e Tahirit 3 vjet burg kush keqtrajton kafshet
  • 2016-09-08

Nisma e re ligjore e Tahirit 3 vjet burg kush keqtrajton kafshet

Nje nisme te re ligjore ka ndermarre ministri i Brendshem Saimir Tahiri e cila ka si qellim te mbroje kafshet Ne faqen e tij ne Facebook ai shkruan se nisma ligjore eshte gati dhe se ata qe keqtrajtojne kafshet i vrasin apo i perdorin per qellime te tjera denohen deri ne 3 vjet burgbr br Saimir Ta

Kryebashkiakja e LSI sulmon ashpër ministren e Arsimit, Lindita Nikolla: Habitem si mund të jesh ministre, ti je njeriu më i paaftë
  • 2016-09-08

Kryebashkiakja e LSI sulmon ashpër ministren e Arsimit, Lindita Nikolla: Habitem si mund të jesh ministre, ti je njeriu më i paaftë

Kryetarja e Bashkisë së Përrenjasit, Miranda Rira, e cila përfaqëson LSI-në, ka sulmuar ashpër ministren e Arsimit. Rira e cilëson Lindita Nikollën si ministren më të paaftë. Rrenimi i perpjekjeve te qindra e dhjeterave maturanteve te deshperuar, duhet te kete nje fajtor. Eshte e tri

Trump pro Putin Clinton kunder
  • 2016-09-08

Trump pro Putin Clinton kunder

brbrKandidati republikan per president te SHBA-se Donald Trump gjithnje ka shfaqur simpati per presidentin rus Vladimir Putin por ne nje forum perpara veteraneve ai nuk kurseu vleresimet per te Trump nuk nguroi te thoshte se Putin ishte lider me i mire se presidenti Obama dhe se nese zgjidhej presid

Berisha Reforma deshtim Peleshi Sdo mbese student pa universitet
  • 2016-09-08

Berisha Reforma deshtim Peleshi Sdo mbese student pa universitet

Transmetuar me 08092016 - 1255 Lajme te lidhuraParlamenti Live Tirane 8 shtator 2016 NOAal - Ish-kryeministri Sali Berisha gjate fjales e tij nga foltorja e Kuvendit gjate seances se sotme leshoi akuza te ashpra ndaj qeverise dhe Mini

Shenimi i shemtuar i trevjetorit
  • 2016-09-08

Shenimi i shemtuar i trevjetorit

Transmetuar me 08092016 - 1540 Nga Ben Blushibr br Deputet i Partise Socialistebr br Nuk mund te shenjohet me shemtuar trevjetori i kesaj qeverie sesa me nje akt normativ qe propozon shkurtime te shpenzimeve publike dhe e fut eko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama