Rezultate te kerkimit per termin: +Une

Meta: total 1000 / total_found 26895 / time 0.011 / keyword[0] une / docs[0] 26895 / hits[0] 67120 /
Akuzat e PD për lidhje me Shullazin, Çyrbja: Nuk do arrijnë të më dëmtojnë imazhin
  • 2018-08-17

Akuzat e PD për lidhje me Shullazin, Çyrbja: Nuk do arrijnë të më dëmtojnë imazhin

Deputeti socialist Jurgis Çyrbja ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike për lidhje me bandën e Emiljano Shullazit. Çyrbja shkruan në Facebook se këto lajme vere nuk do ia arrijnë qëllimin për ti dëmtuar imazhin. Korrekt para ligjit dhe para zgjedhësve Jam i detyruar të jap një

Denoncimi i Izmir Smajlajt: Më manipuluan rezultatin!
  • 2018-08-09

Denoncimi i Izmir Smajlajt: Më manipuluan rezultatin!

Izmir Smajlaj ka reaguar me një postim në Facebook për atë që ai e quan manipulimin të rezultatit të tij në Europianin e atletikës që po zhvillohet në Berlin të Gjermanisë. I renditur në vendin e 6-të në garën e kërcimit së gjati, kampioni shqiptar shkruan, duke shoqëruar edhe me

No Pic available
  • 2018-08-04

Ndarja e Kosovës, përplasje Berisha-Thaçi. Akuza për tradhti e tregti me Serbinë

Teksa mediat kosovare po provojnë se ristrukturimi i kufijve me Serbinë nuk është më thjesht një tezë e pavend, në debatin e ashpër për këtë çështje është përfshirë sot edhe ish-kryeministri Sali Berisha, i cili ka pritur në zyrën e tij një delegacion të Luginës së preshevës

I jepet lamtumira Luan Hajdaragës, homazhe për nder të tij në Kuvend
  • 2018-07-31

I jepet lamtumira Luan Hajdaragës, homazhe për nder të tij në Kuvend

Luan Hajdaraga, një nga figurat më të shquara të Partisë Socialiste ndër vite, u nda dje nga jeta në moshën 69-vjeçare. Problemet shëndetësore dhe një ishemi e pësuar në 23 mars të këtij viti përkesqësuan gjendjen e Hajdaragës dhe sollën ndarjen e papritur nga jeta. Vdekja e ish-

Ndalimi dhe gjuha fyese, Elmas Haruni: Ndjesë, por policët më torturuan!
  • 2018-07-24

Ndalimi dhe gjuha fyese, Elmas Haruni: Ndjesë, por policët më torturuan!

Për më shumë se 48 orë videoja e publikuar nga policia, ku ai përdorte fjalor tepër fyes dhe agresiv ndaj efektivëve që e kishin ndaluar së bashku me një mikun e tij që drejtonte makinën në gjendje të dehur, bëri xhiron e internetit. Por kjo video u përgënjehstrua nga Pd, e cila pub

Berisha publikon videon: Impiantin në Vlorë e inaugurova unë!
  • 2018-07-09

Berisha publikon videon: Impiantin në Vlorë e inaugurova unë!

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon pasardhësin e tij në krye të qeverisë, Edi Rama, se po fyen edhe me teveqelët me gënjeshtrën sipas tij të radhës, në inaugurimin e fundit që bëri dje në Vlorë. Sipas Berishës, impiantin e përpunimit të ujërave të zeza në Vlorë e ka ianuguruar

Letrat e dashurisë së François Mitterand
  • 2018-07-08

Letrat e dashurisë së François Mitterand

Zëri i Anne Pingeot, në regjistrimet e një gazetari dhe historiani J. N. Jeanney dhe transmetuar nga Radio-France ishte i shtruar, ashtu siç tregohen gjithë historitë e dashurisë, të një dashurie që djeg ende. 73 vjeçare, ajo donte ti bënte të njohura letrat e dashurisë të të dashuri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama