Rezultate te kerkimit per termin: +Une

Meta: total 1000 / total_found 26895 / time 0.011 / keyword[0] une / docs[0] 26895 / hits[0] 67120 /
Përshkallëzohet sherri, Flamur Noka tenton të nxjerrë jashtë Veliajn (VIDEO)
  • 2018-06-19

Përshkallëzohet sherri, Flamur Noka tenton të nxjerrë jashtë Veliajn (VIDEO)

Pas disa ndërprerjeve të njëpasnjëshme të mbledhjes së Komisionit të Medias nga kryetarja Albana Vokshi, situate në sallë është tensionuar pasi kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka refuzuar të dalë jashtë edhe pse ishte I paftuar në seancë dëgjimore. Vokshi ka kërkuar që Gard

No Pic available
  • 2018-06-07

Vullkani në Guatemalë, opozita kërkon kokën e kreut të Emergjencave

Përfaqësuesit e opozitës në Guatemala kanë kërkuar që kreu i Agjencisë së Reagimit Emergjent (Conred) të shkarkohet. Ata thonë se Conred dështoi të marrë parasysh paralajmërimet paraprake për shpërthimin vdekjeprurës të vullkanit Fuego. Një figurë e lartë opozitare, Mario Tarac

30 vjet bashkëpunim shqiptaro-gjerman, Balla: Aleat tepër i rëndësishëm për ne
  • 2018-06-02

30 vjet bashkëpunim shqiptaro-gjerman, Balla: Aleat tepër i rëndësishëm për ne

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla organizoi një pritje me rastin e 30 vjetorit të bashkëpunimit shqiptaro-gjerman për zhvillim. Në këtë aktivitet morën pjesë ambasadorja gjermane, Susanne Schütz, deputeti i Bundestagut gjerman dhe  anëtar i Kryesise s

LUL, GJEJ NJË SKENAR PËR TË QENË!
  • 2018-05-21

LUL, GJEJ NJË SKENAR PËR TË QENË!

Nga Keti BAZHDARI Skenari i 5 ditëve më parë me Agronin(Geronin) nuk ngjiti. Do të mund të realizoje plot të tjerë, po të ishe vetë i pastër dhe pak më punëtor. Ti Lul je dembel. Ta kanë ngec at punë në dorë dhe duket që e bën si për ta hequr qafe. Ti s’ke ëndërr të drejt

Jeta na la pa prindër, por shteti po na mohon të drejtën për të jetuar
  • 2018-05-20

Jeta na la pa prindër, por shteti po na mohon të drejtën për të jetuar

Të rritesh pa prindër është shumë e vështirë. Përveç mungesës së dashurisë dhe ngrohtësisë së nënës, në Shqipëri duhet të përballesh me një sërë sfidash të tjera, si mungesa e mbështjes nga shteti. Alfred Muharemi tregon në një intervistë për Gazetën Shqip online në

Ekstradimi, Izet Haxhia: Asnjë pakt me të majtë apo të djathtë
  • 2018-05-10

Ekstradimi, Izet Haxhia: Asnjë pakt me të majtë apo të djathtë

Pas akuzave se pas ekstradimit të tij fshihet ndonjë marrëveshje politikanësh, Izet Hazxhia ka reaguar në një postim në Facebook dhe e ka bërë këtë përmes të dashurës së tij, e cila në emër të ish-truprojës së ish-presidentit Sali Berisha, mohon zërat për një mbështetje nga t

KJO NUK ËSHTË NDESHJA IME E FUNDIT, VEÇ E PARA
  • 2018-05-03

KJO NUK ËSHTË NDESHJA IME E FUNDIT, VEÇ E PARA

Nga Saimir Tahiri Prita 2 jave të flisja në parlament, por mes mjellit e çizmeve e sherrit aty vetëm parlament nuk është bërë, nuk kisha rrugë tjetër veç kësaj që zgjodha sot për të ndarë me ju një qëndrim timin. Përpara më shumë se 6 muajsh, për mua filloi një histori tjetër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama