Rezultate te kerkimit per termin: +Une

Meta: total 1000 / total_found 26895 / time 0.011 / keyword[0] une / docs[0] 26895 / hits[0] 67120 /
No Pic available
  • 2018-01-21

Lamtumira e Ben Blushit: Përse po largohem nga politika

Përse tërhiqem nga drejtimi i LIBRË-s Nga Ben Blushi Kur ftova shume njerez ti bashkoheshin idese se Libras kam premtuar se Libra nuk do ishte kurre partia ime. Ka ardhur koha qe kete premtim ta mbaj duke u terhequr nga drejtimi i Libras, partise qe krijova me shpresen se Shqiperia do fitonte nje

BLUSHI DHE POPULLI I NARD NDOKËS!
  • 2018-01-21

BLUSHI DHE POPULLI I NARD NDOKËS!

ARBEN MANAJ Largimi i Blushit nga partia e tij, në totalitetin e vet është një gozhdë më shumë në arkivolin e një popullit të vdekur politikisht. Blushin e njoh personalisht prej 25 vjetësh dhe kemi qënë ndër të parët korrespondent për agjensi e media të huaja lajmesh që punësuan

Ben Blushi dorëhiqet nga LIBRA: I zhgënjyer, shqiptarët votojnë banditët
  • 2018-01-20

Ben Blushi dorëhiqet nga LIBRA: I zhgënjyer, shqiptarët votojnë banditët

Drejtuesi i patisë LIBRA, Ben Blushi ka njoftuar mesditën e sotme dorëheqjen nga funksionet në forcën politike, që e themeloi vetë pas largimit nga Partia Socialiste. Kur ftova shume njerëz ti bashkoheshin idesë se Libras kam premtuar se Libra nuk do ishte kurrë partia ime. Ka ardhur koha

Policja u kërcënua nga 3 kolegë të saj: Ja historia tragjike e dashurisë së vajzës që u gjet e vrarë me plumb në kokë
  • 2017-12-24

Policja u kërcënua nga 3 kolegë të saj: Ja historia tragjike e dashurisë së vajzës që u gjet e vrarë me plumb në kokë

Një histori dashurie e një policeje, me tre kolegë të saj, të martuar, ka përfunduar me vetëvrasje. Ngjarja ka ndodhur në gusht të vitit 2014. Pashke Bekaj u gjet e vrarë me një plumb në kokë, në ditën e Bajramit. Familja pretendon ende se bëhet fjalë për vrasje, e jo vet

Ngjarja në burgun e Francës, shoku i Florencit rrëfen se kush tentoi ta vriste
  • 2017-12-23

Ngjarja në burgun e Francës, shoku i Florencit rrëfen se kush tentoi ta vriste

Ngjarja e 23-vjeçarit shqiptar Florenc Beqiraj  i cili u dhunua pa mëshirë në burgun e Marsejës në Francë nga persona të paidentifikuar, mbetet akoma e pazbardhur. I riu është masakruar barbarisht në qelinë e tij të burgut dhe ka plagë të forta dhune në krahë dhe një shenjë

No Pic available
  • 2017-12-20

Kryeprokurorja/ Plas debati në profilin e gazetares, ja çfarë i tregon Delina Fico 

Aktivistja e shoqërisë civile, Delina Fico dhe gazetarja Sonila Meço janë përfshirë në një debat në lidhje me deklaratat e Ambasadaës Amerikane në Tiranë. Fico i ka postuar në profilin e Facebook të Meços, deklaratën e ambasadës amerikane, si kundërpërgjigje për gazetaren,

Kënga Magjike/ Rovena Stefës nuk i del inati, zbulon këngëtarët që e votuan me 0 pikë
  • 2017-12-11

Kënga Magjike/ Rovena Stefës nuk i del inati, zbulon këngëtarët që e votuan me 0 pikë

TIRANE Para votimit në natën finale të Këngës Magjike, gjatë dhe në fund të tij, producenti Ardit Gjebrea paralajmëroi të gjithë të ishin të kujdesshëm sidomos ndaj ngjyrës blu, që tregonte se këngëtarët votoheshin me zero pikë. Nga sa u kuptua, u praktikua nga shumë kë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama