Rezultate te kerkimit per termin: +Une

Meta: total 1000 / total_found 26895 / time 0.011 / keyword[0] une / docs[0] 26895 / hits[0] 67120 /
NË VEND TË FESTIMIT
  • 2017-11-29

NË VEND TË FESTIMIT

Të urtët na mësojnë ti bëjmë vetes një pyetje çdo natë; çbëre sot për Zotin? Pra a ke bërë ndonjë vepër gjatë ditës veç për të fituar kënaqësinë e Zotit, a ke gëzuar njerëz, a ke ndihmuar ndonjë të varfër etj? Nuk do pyes sot se çke bërë për Atdheun’, për të

No Pic available
  • 2017-11-24

1 miliardëshi i Lulit dhe rrethit të tij!

Nga Erjon Braçe Nuk kam patur kurre dyshime qe, nje pjese e madhe te parave te korrupsionit gjate ushtrimit te pushtetit shume gjate-nga 2005 ne 2013, u depozituan ne Parajsa Fiskale! Ne Qipro-ku u thyen ne mes nga kriza, Caiman, Panama, por edhe Belize! Ne merat e tyre, familjareve, por edhe te

No Pic available
  • 2017-11-20

Hajdutët nuk kanë frikë as në Surrel, vjedhin kosheret e bletëve në zonën ku banon Kryeministri 

 Kanë menduar se do të jenë më të mbrojtur duke qenë fqinj me Kryeministrin, por nuk ka ndodhur kështu. Edhe banorët e fshatit Surrel në Tiranë kanë rënë pre e vjedhjeve. Disa hajdutë kanë vjedhur kosheret e bletëve te nje banori te zones. Kreu i partisë PKD, Dhimitër Muslia

No Pic available
  • 2017-11-14

SHBA i refuzoi vizën, Daniel Godelli: Do thyeja rekord botëror, turpi ti ngelet federatës 

 Daniel Godelli nuk do të jetë në Botërorin e Peshëngritjes që do të zhvillohet muajin e ardhshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sportisti shqiptar nuk arriti të marrë vizën për të udhëtuar me ekipin dhe këtë e konfirmoi vetë ai në një mesazh në profilin e tij në F

Pse nuk është kënga ime në listë? Çmimet Kult i përgjigjen Rozana Radit
  • 2017-11-13

Pse nuk është kënga ime në listë? Çmimet Kult i përgjigjen Rozana Radit

  Çmimet Kult rikthehen në edicionin e 13-të, të martën, më 14 nëntor, me shumë artistë të nominuar. Emrat më të spikatur, krijues dhe interpretues, shkrimtarë dhe përkthyes, regjisorë dhe aktorë, këngëtarë dhe muzikantë, balerinë dhe instrumentistë, artistë të

Lu i përmendi emrin, Ndoka: Kusure që nuk më përkasin!
  • 2017-11-08

Lu i përmendi emrin, Ndoka: Kusure që nuk më përkasin!

Ish-deputeti socialist Arben Ndoka ka reaguar sot pas deklaratave të ambasadorit amerikan Donald Lu, i cili sot i përmendi emrin si një nga dëshmitë e politikanëve të lidhur me krimin. Ndoka i përgjigjet diplomatit amerikan se situata të cilën kaloi pasi iu hoq mandati i deputetit, ishte r

No Pic available
  • 2017-11-08

Arben Ndoka i përgjigjet ambasadorit Donald Lu

Nga Arben Ndoka I nderuar Z. Ambasador i SHBA-ve Donald Lu, Sot me terhoqi vemendjen deklarata juaj ne media. Iu mbeshtes plotesisht ne nismen tuaj per te ndihmuar ne ndertimin e nje shteti te forte ligjor shqiptar dhe iu pergezoj per kete. Per fat te keq nuk mund te jem aq mbeshtetes kur ju radhite

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama