Rezultate te kerkimit per termin: +Une

Meta: total 1000 / total_found 26895 / time 0.011 / keyword[0] une / docs[0] 26895 / hits[0] 67120 /
Ajo si gjeti syzet, burri godet gruan me atlete në kokë. Dëshmia në gjyq
  • 2017-10-08

Ajo si gjeti syzet, burri godet gruan me atlete në kokë. Dëshmia në gjyq

Është dënuar me dy muaj shërbim prove shtetasi me inicialet F.G, i cili ka përfunduar në dyert e gjykatës për dhunë në familje. Ka qenë bashkëshortja e tij e cila e ka denoncuar në Polici për ngjarjen e ndodhur në datën 30.05.2017, ku në vendimin e gjykatës thuhet se debati mes tyr

Do të pres kokën/ Qytetari nxjerr mesazhet: Jam kërcënuar me jetë nga Kryeprokurorja e Kukësit
  • 2017-10-08

Do të pres kokën/ Qytetari nxjerr mesazhet: Jam kërcënuar me jetë nga Kryeprokurorja e Kukësit

Një qytetar ka dërguar në adresën elektronike të “Panorama” në denoncim që do ta bëjë publik, për kryeprokuroren e rrethit Kukës, Rita Gjati, nga e cila thotë se është kërcënuar me jetë. Ai ka zbardhur edhe bisedën që ka bërë në telefon me kryeprokuroren e cila e ka

No Pic available
  • 2017-10-07

I solli të dashurën në shtëpi, gruaja tregon dhunën: Nusja e re më tha

Bashkëshorti im dhe prindërit e tij më  kanë  dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht. Edhe pse Reli më  ka tradhtuar dhe ka sjellë në banesë vajzën me të  cilën thotë  se do martohet, unë  nuk do iki nga shtëpia. Këtë e bëj për hatër të djalit që kam me të. Kështu deklaro

Pasi e heqin nga puna, këngëtari shpërthen kundër Ramës: Unë slëpij mendere
  • 2017-10-07

Pasi e heqin nga puna, këngëtari shpërthen kundër Ramës: Unë slëpij mendere

Klajdi Musabelliu, kengetari shqiptar, aktivist prane LSI-se, deri dje i punesuar prane Agjensisë Kombetare te Burimeve Natyrore dhe per te cilin foli sot Rama, teksa e cilesoi nje kengetar te deshtuar ka shperthyer ndaj kryeministrit. ‘Une kengetar, gazetar, dhe aktor dublant jam i nderuar

Këngëtari i përgjigjet Ramës: Më mirë sesa të lepi mendere
  • 2017-10-07

Këngëtari i përgjigjet Ramës: Më mirë sesa të lepi mendere

Këngëtari Klajdi Musabelliu replikoi me kryeministrin Rama i cili sot në Asamblenë Kombëtare thumboi duke thënë se në AKBN kishin gjetur edhe këngëtarë. Në një intervistë për median të kohëve më par Musabelliu deklaronte se ishte i punësuar në  sektorin e marrëdhënie

Ilir Meta rrëmben armën, qëllon në shenjë
  • 2017-10-07

Ilir Meta rrëmben armën, qëllon në shenjë

Është fundjavë dhe Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjidhur një mënyrë të veçantë argëtimi. Nën shoqërinë e miqve, kreu i shtetit shqiptar ka preferuar që këtë të shtunë të argëtohet ne poligonin e qitjeve. Miku i tij Ilir Kulla, ka publikuar fotot ku Presidenti Ilir Meta k

Zbulohet udhëzimi i Bashës për degët e PD-së: Bëhuni gati për një aksion të gjithanshëm!
  • 2017-10-07

Zbulohet udhëzimi i Bashës për degët e PD-së: Bëhuni gati për një aksion të gjithanshëm!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nxjerrë udhëzimin për strukturat demokrate, mbi bazën e të cilit do të nisë procesi 8 javor i konsultimit me anëtarësinë për rrugët e modernizimit, ndryshimit dhe ristrukturimit të PD si dhe aksionit të saj politik. Referuar udhëzimit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama