Rezultate te kerkimit per termin: +Union +Bank

Total: 610
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.140Z

Skandali i vjedhjes arrestohet serish drejtori ne Union Bank

Policia e Tiranes ka arrestuar serish 64-vjecarin Qirjako Tace me detyre drejtor i Departamentit te Sigurimit te Union Bankbr br Prangosja e tij u krye nga seksioni per krimet ndaj prones i thane sot NOA-s burime zyrtare nga Policia e Shtetitbr br Ata detajuan se Qirjako Tace banues ne Tirane is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.588Z

Në 10-vjetorin e saj, Union Bank ripërtërin kontratën me FSHF-në

Union Bank dhe Federata Shqiptare e Futbollit nënshkruan marrëveshjen dy vjeçare (2016 - 2018) për rinovimin e kontratës së sponsorizimit për Kombëtaren Shqiptare. Kjo ngjarje përkon edhe me 10-vjetorin e krijimit të Union Bank, si dhe me hedhjen në treg të produktit më të ri inovat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.363Z

Plus, DigitAlb e Union Bank sponsorët e Kombëtares shqiptare

Prezantimi Pr her t par n histori, kuqezinjt do t ken mbshtetje “Made in Albania” Vetm pak or prpara nisjes s Kombtares shqiptare drejt Rumanis, pr ndeshjen e par eliminatore n Grupin D, Federata Shqiptare e Futbollit ka prezantuar sponsort e ekipit kuqezi pr kt edicion. Fakti interesan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.850Z

Grabitja e 100 milione lekeve te Union Bank arrestohen 6 punonjes

Tirane 14 shkurt 2015 NOAal-Lidhur me vjedhjen me arme te parave ndodhur ne filialin e bankes Union Bank nen akuzen e shperdormit te detyres jane arrestuar gjashte persona te dyshuar si te perfshire ne ngjarjen ku u rrembyen te pakten 100 milione leke te vjetrabr br Te ndaluarit jane Isuf Gjici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.148Z

BERZH, aksioner me 12.5% tek Union Bank 3 milionë euro

Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim ka kërkuar të jetë aksionere me 12.5 për qind pranë Union Bank në Shqipëri. Burimet zyrtare të Bankës së Shqipërisë bënë me dije dje se pranë BSH-së, është paraqitur kërkesa nga Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim për marrjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.026Z

BERZH, kontratë për blerjen e 12.5% të aksioneve të Union Bank

  BERZH ka kërkuar pranë Bankës së Shqipërisë blerjen e 12.5% të aksioneve të “Union Bank”, me një vlerë 3 mln Euro Banka e Shqipërisë ka bërë të ditur se pranë saj është paraqitur kërkesa nga Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim për marrjen e miratimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.840Z

Grabitja e Union Bank, ndalohet eskorta e mjetit të blinduar

Tirane- Gjashtë punonjës të eskortës së mjetit të blinduar janë ndaluar pasi akuzohen se kanë shpërduar detyrën duke shkaktuar dhe grabitjen e Union Bank mesditën e 13 shkurtit 2015. Në një deklaratë zyrtare të policisë së shtetit të bërë publike ku jepen detaje për grabitjen e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama