Rezultate te kerkimit per termin: +Union +Bank

Total: 610
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.363Z

Plus, DigitAlb e Union Bank sponsorët e Kombëtares shqiptare

Prezantimi Pr her t par n histori, kuqezinjt do t ken mbshtetje “Made in Albania” Vetm pak or prpara nisjes s Kombtares shqiptare drejt Rumanis, pr ndeshjen e par eliminatore n Grupin D, Federata Shqiptare e Futbollit ka prezantuar sponsort e ekipit kuqezi pr kt edicion. Fakti interesan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.850Z

Grabitja e 100 milione lekeve te Union Bank arrestohen 6 punonjes

Tirane 14 shkurt 2015 NOAal-Lidhur me vjedhjen me arme te parave ndodhur ne filialin e bankes Union Bank nen akuzen e shperdormit te detyres jane arrestuar gjashte persona te dyshuar si te perfshire ne ngjarjen ku u rrembyen te pakten 100 milione leke te vjetrabr br Te ndaluarit jane Isuf Gjici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.148Z

BERZH, aksioner me 12.5% tek Union Bank 3 milionë euro

Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim ka kërkuar të jetë aksionere me 12.5 për qind pranë Union Bank në Shqipëri. Burimet zyrtare të Bankës së Shqipërisë bënë me dije dje se pranë BSH-së, është paraqitur kërkesa nga Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim për marrjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.026Z

BERZH, kontratë për blerjen e 12.5% të aksioneve të Union Bank

  BERZH ka kërkuar pranë Bankës së Shqipërisë blerjen e 12.5% të aksioneve të “Union Bank”, me një vlerë 3 mln Euro Banka e Shqipërisë ka bërë të ditur se pranë saj është paraqitur kërkesa nga Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim për marrjen e miratimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.840Z

Grabitja e Union Bank, ndalohet eskorta e mjetit të blinduar

Tirane- Gjashtë punonjës të eskortës së mjetit të blinduar janë ndaluar pasi akuzohen se kanë shpërduar detyrën duke shkaktuar dhe grabitjen e Union Bank mesditën e 13 shkurtit 2015. Në një deklaratë zyrtare të policisë së shtetit të bërë publike ku jepen detaje për grabitjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.938Z

Grabitja e Union Bank prangoset drejtori i sigurimit dhe nje shoqerues i parave

Lajme te lidhura Tirane persona te armatosur grabisin filialin e Union Bank - Grabitja e 100 milione lekeve te Union Bank arrestohen 6 punonjes PUBLICITET Tirane 16 shkurt 2015 NOAal- Drjetori i sigurimit te bankes Union Bank filiali i se ciles u grabit diten e premte nga p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.888Z

Mashtrimet, Union Bank e Zvicrës humb 2 miliardë dollarë

UBS, banka më e madhe në Zvicër, gjithashtu theksoi në një komunikatë se edhe tremujori i tretë i këtij viti mund të përfundojë me humbje.Menjëherë pas publikimit të komunikatës për 2 miliardë dollarë humbje, aksionet e bankës ranë me më shumë se 8% në bursën e Zyrihut.Banka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama