Rezultate te kerkimit per termin: +Universitetin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.450Z

Artan Imami së shpejti baba, zbulohet lidhja me modelen- FOTO

TIRANE- Artan Imami pret me ditë të jetë babai i një vajze. I lidhur prej disa kohësh me një të re shqiptare që ka jetuar e studiuar në Itali, me Florenca Bellovën, 50-vjeçari e ka zgjedhur atë, për të qenë edhe nëna e fëmijës së tij. Florenca mësohet se është nisur drejt Itali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.835Z

Incidenti i sikletshëm i Presidentittë Kolumbisë gjatë fjalimit politik

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Foto të tjera KOLUMBI - Presidenti kolumbian Juan Manuel Santos ka nisur fushatën për t'u rizgjedhur në krye të vendit. Ai zgjodhi qytetin e Barranquilla për të filluar kët&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.431Z

Kryetarja kroate ishte ndihmëse e sekretarit të përgjithshëm të NATO-s

“Roli i NATO-s në botën e re”, ishte tema e ligjëratës, të cilën në Universitetin e Evropës Juglindore në Tetovë më 19 shtator të vitit 2013 e mbajti ndihmësja e sekretarit të përgjithshëm të NATO-s p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.107Z

Universiteti i Vlorës, 11 programe të reja studimi

Këtë vit të ri akademik, Universiteti i Vlorës pritet të çelë 11 programe të reja studimi. Sipas rektoratit të Universitetit të Vlorës janë hartuar programet përkatëse dhe është aplikuar për miratimin e tyre në Ministrinë e Arsimit dhe Shkencës. Në këtë universitet kanë nis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.050Z

Universiteti i Durrësit pa konvikte, studentët me qera

Universiteti i Durrësit nuk ofron godina fjetje, apo mensa për studentët. Studentët janë të detyruar të paguajnë qera duke mos patur kështu shërbimin e nevojshëm pranë universitetit të tyre. DURRËS- Në Universitetin “Aleksandër Moisiu” në Durrës vetëm 35 për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.503Z

Berisha, vizitë zyrtare në Maqedoni

Kryeministri Berisha ka nisur vizitën zyrtare në Maqedoni. Në njoftimin e Kryeministrisë, bëhet e njohur vetëm axhenda e takimeve, ndërsa nuk paralajmërohet firmosja e ndonjë marrëveshje ndërshtetërore. Mediat proqeveritare maqedonase duke cituar burime pranë qeverisë në Shkup, bëjn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.500Z

Berisha vizitë në Shkup, takime me krerët e shtetit

Kryeministri Berisha do të zhvillojë sot një vizitë zyrtare në Maqedoni, me ftesë të Kryeministrit Nikolas Gruevski. Gjatë vizitës në Shkup kryeministri Berisha do të zhvillojë takime me homologun e tij Nikolla Gruevski, ku pas takimit mes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama