Rezultate te kerkimit per termin: +Universitetin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.491Z

Sherr ne Universitetin e Kamzes plagoset i riu

Tirane 11 dhjetor 2014 NOAal- Nje i ri ka mbetur i plagosur rende gjate nje sherri mes te rinjve ne Universitetin e Kamzesbr br Nga ana e uniformave blu nisi procedimi penal per 19 vjecarin Cezar S banues ne Koder Kamez Tirane pasi diten e djeshme ne Universitetin e Kamzes pas nje konflikti te cas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.533Z

Studim i shqipes ne universitetin quotAristoteliquot

25 shkurti i këtij viti bëhet një ditë e shënuar për gjuhën shqipe dhe historinë e saj, pasi për herë të parë në këtë datë fillon zyrtarisht studimi i saj për herë të parë në një univers

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.284Z

Të gjithë pa lagur, duke pshurrur Universitetin!

Nga Mero Baze   Dy figurat qëndrore të Universitetit, rektori i sapozgjedhur Mynyr Koni dhe ish- rektori Dhori Kule, që tashmë është dekan i Fakultetit Ekonomik, nuk kanë pohuar në Prokurori, të jenë kërcënuar nga Emiljano Shullazi, duke gjetur arsyetime vizive dhe sklerotike, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.358Z

Lëvizja për Universitetin: Në janar bojkotojmë tarifat

Vijon protesta e studentëve dhe pedagogëve të UT kundër varfërimit të universiteteve publike Më të fortë se kurrë, studentët e Lëvizjes për Universitetin nuk ndalen. Të vendosur për të kthyer mbrapsht ligjin e ri të arsimit të lartë, në një marshim nga korpusi drejt Kryeministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.587Z

Emma Watson le Universitetin

Emma Watson ka vendosur të lërë përgjysmë studimet e saj universitare. Lajmin e bëri të ditur vetë aktorja britanike në një komunikatë në faqen e saj të internetit. 20-vjeçarja vazhdonte studimet për Let&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.328Z

Perleshje ne Universitetin e Prishtines

Me protesta dhe përleshje nis viti i ri akademik në Universitetin e Prishtinës. Ceremonia solemne e dorëzimit të detyrës nga rektori Mujë Rugova te rektori i ri Ibrahim Gashi doli jashtë planifikimeve pasi një grup studentësh kundërshtoi ashp&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.838Z

FOTOT/ Nata e turpit: Skandal seksual në universitetin britanik

Një skandal seksual ka shpërthyer në Harper Adams University në Britaninë e Madhe. Nga një filmim i publikuar në internet shihen femra që zhvishen dhe bëjnë striptizëm para meshkujve. Party i çmendur ishte organizuar nga Unioni i Studentëve.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama