Rezultate te kerkimit per termin: +Universitetit +Kristal +Ahmet

Total: 10
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.364Z

Arben Duka dhe Adi Hila këngë për pronarin e "Kristal"

Të tjera rreth shkrimit VIDEO - Dëgjo këngën nga Ylli Baka TIRANE - Për presidentin e universitetit “Kristal”, Ahmet Muça, janë krijuar edhe balada. Madje jo vetëm kaq, por autori i tekstit, Arben Duka, nuk ka ngurruar që pronarin e “Kristal” ta kraha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.328Z

Diplomat, Prokuroria i kërkon ministrisë regjistrat e Universitetit Kristal

Prokurorët e Tiranës kanë këqyrur regjistrat e dorëzuar nga universiteti Kristal, pasi u mbyll në vitin 2014. Ky veprim hetimor është zhvilluar për të konfirmuar nëse për shitjen e diplomave, ka apo jo brenda këtij institucioni bashkëpunëtore ish-pronari i Kristalit, Ahmet Muçaj. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.414Z

Universiteti "Kristal", diplomohen studentët për vitin akademik 2008-2009

Në një ceremoni madhështore universiteti "Kristal' ka diplomuar studentët e drejtësisë dhe infermierisë për vitin akademik 2008-2009. Për këtë universitet është viti i dytë i diplomimit çka tregon një fillim të traditës profesionale të këtij universiteti .Vetë rektori i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.657Z

"Kristal" nderon Watson me "Honoris Causa"

Universiteti "Kristal" nderon lordin Alan Watson duke i dhënë titullin "Honoris Causa". Në një ceremoni të veçantë , në ambientet e univeristetit "kristal", pas një vizite të veçantë në departamentet e këtij universiteti, Lordi Anglez Alan Watson u nderua nga drejtues të këtij univer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.326Z

Falsifikim diplomash, në pranga ish-pronari i universitetit privat

Ish-pronari i Universitetit Kristal është arrestuar nga policia në orët e para të mëngjesit të sotëm me akuzën e falsifikimit të diplomave. Po ashtu, policia ka shpallur në kërkim edhe shtetasin me iniciale E.P. Sipas burimeve hetimore, Muça ishte nën hetim nga Prokuroria prej dy muajs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.869Z

“Kristal”, bursa të plota për të rinjtë jetimë dhe të Gërdecit

Universiteti “Kristal”, pjesë e Kompanisë Arsimore “Kristal”, në bashkëpunim me Fondacionin Shqiptar në Ndihmë të Fëmijëve “Domenick Scaglione” dhe Bashkinë Vorë, organizoi ceremoninë e dhënies së bursave të studimit për të rinj, të cilët kanë humbur familjarët e tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.403Z

Kristali, MAS-i nuk ka paditur 86 rastet e diplomave false

Gjykata e Tiranës caktoi të enjten masën e sigurisë për ish-pronarin e Universitetit Kristal, Ahmet Muçaj, i cili u kap teksa po jepte një diplomë të falsifikuar një shtetaseje në këmbim të 2500 eurove, afro katër vjet pas mbylljes së Universitetit Kristal. Kjo masë është argumen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama