Rezultate te kerkimit per termin: +University

Total: 2004
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.308Z

Diplomohen 1931 studentë të Albania University

1931 studentë të Albania University janë diplomuar në një ceremoni të veçantë të organizuar në Pallatin e Kongreseve. Ëndrra është kurorëzuar me sukses pas vitesh lodhje dhe përkushtimi për dije. Ideatori dhe financuesi i Albania University, Astrit Veliaj, shprehet krenar për arritj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.441Z

Albanian University diplomon 1500 studente

“Albanian University” ka diplomuar 1500 studentë nga i gjithë vendi. Drejtuesit e këtij institucioni arsimor shprehen të kënaqur me rezultatet e arritura deri tani. Presidenti i universitetit, Astrit Veliaj, është shprehur se për vitin e ri akade

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.074Z

Rama, debat për programin në New York University

Share Rreth 200 vetë morën pjesë në takimin e Edi Ramës në një nga sallat e Universitetit të New York-ut. Takimi, i cili ishte një bashkëbisedim për dy orë e gjysëm me shqiptarë në NY University u dominua nga pyetje rreth programit t Partisë Socialiste dhe vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.350Z

Tiranë, “University of New York”diplomohen studentët e rinj

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Një brez tjetër studentësh ka nxjerrë këtë vit “University of New York” Tirana. Ashtu sikurse edhe gjatë viteve të tjera, studentët kanë “hedhur kapelet&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.868Z

"Shqipja totalitare" prezantohet në New York University

Të shtunën më 27 shkurt 2010 u prezantua, në mjediset e New York University dhe nën kujdesin e prof. Shinasi Ramës, libri i Ardian Vehbiut Shqipja totalitare, i cili u nderua së fundi me çmimin "Gjergj Fishta". Ky është takimi i katërt i serisë "Takime të hapura - Probleme shqiptare"

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.153Z

Nikolla: Masterin në Albanian University ma ofroi Berisha

Tirane- Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla përmes një postimi në facebook kërkoi të sqaronte diplomën master që kishte marrë në Albanian University në 2010. Ky është një nga 13 universitetet për të cilat sot u kërkua pezullimi i aktivitetit, pas publikimit të raportit të verifikim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.492Z

Albanian University nis regjistrimet në Tiranë, vetëm filiali i Beratit u pezullua

Tiranë Një prej universiteteve private në Shqipëri, Albanian University, ka reaguar pas zhvillimeve më të fundit në fushën e arsimit të lartë. Përmes një deklaratë për shtyp, drejtuesit e universitetit kanë sqaruar gjithë studentët se viti akademik në Albanian University në Tiran

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama