Rezultate te kerkimit per termin: +Ur +Vajgurore

Total: 137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.287Z

Berat, INUK prish objektin edajës së Veliajt në Urën Vajgurore

Në orët e para të mëngjesit INUK ka filluar prishjen e një objekti në Urën Vajgurore, objekt i cili sipas këtij institucioni është në pronësi të Syrja Ormenaj, kreut të Bashkisë së Urës Vajgurore, njëkohës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.710Z

Berisha, takim në Urën Vajgurore

Kryeministri Berisha ka zhvilluar pasditen e së mërkurës një takim me banorët në Urën Vajgurore, të cilëve u ka premtuar rritjen e investimeve në infrastrukturë. “Po ndërtohen rrugë kudo, qytetarët do të kenë infr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.021Z

PD: Daja i Erion Veliajt me pallat pa leje në Urën Vajgurore

BERAT- Partia Demokratike vijon akuzat ndaj Ministrit të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Erion Velijat. Ditën e sotme, PD ka bërë një denoncim publik sa i takon një të afërmi të ministrit Velija, i cili sipas selisë blu po ndërton nj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.037Z

Reagon kryetari i Urës Vajgurore“s’kam në pronësi asnjë ndërtesë”

Pak orë pas akuzave të koordinatorit për denoncimet të Partisë Demokratike, Ervin Salianji se Kreu i Bashkisë së Urës Vajgurore po ndërton një pallat pa leje, ka reaguar ky i fundit. Sipas Syrja Omeraj ndërtimi në fjalë është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.607Z

Urë Vajgurore, 4 të maskuarvjedhin me forcë, 20 milionë lekë

BERAT – 20 milionë lekë të reja janë grabitur pasditen e sotme në banesën e një qytetari me inicialet E.P. në Urën Vajgurore. Katër persona të paidentifikuar, pasi ishin me maska, kanë hyrë në banesën e tij dhe ia kan&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.872Z

Ministri i Inovacionit, takim me simpatizantë dhe mbështetës të PD-së në komunën Ura Vajgurore

23-05-2013 / Gazeta 55 Genc Pollo: “Ne numërojmë investime që ndryshojnë jetesën, opozita numëron kryeministrat në hije – deri sot kanë vajtur copë 3”Kryesuesi i listës së PD-së në qarkun e Beratit, njëkoh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.285Z

Ura Vajgurore, INUK prish ndërtesën pa leje të dajës së ministrit Veliaj

TIRANË- Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar ka nisur një aksion për prishjen e ndërtimeve pa leje në Urën Vajgurore. Mes ndërtesave të prishura, INUK ka prishur edhe një ndërtesë në pronësi të Kristina Ormën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama