Rezultate te kerkimit per termin: +Ur +Vajgurore

Total: 137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.034Z

Kryeministri Berisha: Mbështesim çdo projekt që nxit zhvillimin në Urën Vajgurore  

Në vijim të takimeve në qarkun e Beratit, Kryeministri Berisha u ndal sot në mesditë në bashkinë Ura Vajgurore ku prezantoi dhe shprehu mbështetje për kandidatin e koalicionit “Aleanca për qytetarin” në këtë bashki, zotin T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.606Z

Forcat e Armatosura aksion për shuarjen e zjarrit në Urën Vajgurore dhe në Pukë

10-08-2013 / Gazeta 55 Forcat e Armatosura angazhohen sërish për shuarjen e zjarreve që kanë rënë së fundmi në disa zona të vendit. Drejtoria e Përgjithshme e Emergjencave Civile i ka kërkuar sot paradite Qendrës së Bashkuar Oper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.164Z

Berat, protesta e opozitës për rreth 50 minuta

Protesta e Partisë Socialiste nisur ditën e djeshme dhe që mbajti për dy orë të bllokuara akset kryesore Berat -Fier dhe Berat- Lushnje ka vijuar gjatë ditës së sotme duke u ndalur në Bashkinë e Urës Vajgurore. Dhjetra mjete qëndruan t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.843Z

Objektet ushtarake, vazhdojnë shitjet. Shtabi i vjetër në Urën Vajgurore, 6.4 milionë lekë

TIRANE-Shitja e objekteve ushtarake, e vënë nën akuza të forta nga Partia Socialiste gjatë muajve zgjedhorë, po vazhdon me të njëjtat ritme edhe pas ndërrimit të qeverive. Mes gjashtë objekteve shtetërore të nxjerra në ankand n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.569Z

Fran Marashi kerkon ne gjykate te rigjykohet per denimin me burgim te perjetshem

Rikthehet në Gjykatë Fran Marashi, një nga të arratisurit e burgutë të Drenovës në Korçë. Nën masa të rrepta sigurie, Marashi ka hyrë në sallën e gjyqit nga tuneli që lidhë Gjykatën e Tiranës dhe parabur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.256Z

Berisha takim ne Uren Vajgurore

Kryeministri Berisha ka zhvilluar pasditen e së mërkurës një takim me banorët në Urën Vajgurore, të cilëve u ka premtuar rritjen e investimeve në infrastrukturë. “Po ndërtohen rrugë kudo, qytetarët do të ken

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.297Z

Daja i Veliajt:Akuzat ndaj meje,sulmpolitik,disponoj të gjitha dokumentet

TIRANË - Kreu i Bashkisë së Urës Vajgurore, Syrja Ormenaj ka reaguar ndaj akuzave të Partisë Demokratike duke theksuar se sulmet ndaj tij janë të qëllimshme politike dhe se ai disponon dokumente që janë në përputhje të plotë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama