Rezultate te kerkimit per termin: +Ur +Vajgurore

Total: 137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.166Z

Edhe Astrit Veliaj kundër Bashës: “Jam i djathtë, por jo vasal”

Një tjetër kundërshtim në selinë blu. Pas Imamit dhe Alibeajt është Astrit Veliaj i cili në një prononcim për A1 Report thotë se ka refuzuar vendimin e Bashës për udhëheqjen e fushatës zgjedhore të PD-së në Ur&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.353Z

Vret veten babai i tre femijeve

Një 55-vjeçar nga Ura Vajgurore i dha fund jetës në orët e para të mëngjesit të sotëm duke u vetëqëlluar me armë zjarri. Kujtim Agalliu, baba i tre fëmijëve i dha fund jetës me një armë zjarri, në b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.257Z

Ura Vajgurore, Berisha: Qeveria është angazhuar për krijimin e një klime të favorshme për biznesin

TIRANË- Kryeministri Sali Berisha deklaroi sot, gjatë një bashkëbisedimi me banorë të Urës Vajgurore, se "qeveria është angazhuar për krijimin e një klime të favorshme për biznesin dhe kjo dëshmohet me faktin se sot në Berat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.297Z

PD:Daja i Veliajt bën pallat, policia hesht, ndërsa qytetarët arrestohen

Të tjera rreth shkrimit Daja i Veliajt:Akuzat ndaj meje, politike TIRANË - Deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi përmes një deklarate për mediat denoncon zbatimin e ligjit sipas dë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.937Z

Bashkia, aktivitet kulturor për emigrantët

Ur Vajgurore “Bashk me emigrantt”. Kshtu e kan titulluar aktivitetin m t ri kulturor n Bashkin e Urs Vajgurore organizatort e saj. Aktiviteti, i cili u kushtohet emigrantve t kthyer pran familjeve t tyre pr t kaluar pushimet verore ka qen nj grshetim i kngve popullore dhe t lehta t sjel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.176Z

Tenton të arratiset sërish anëtari i bandës së “Urës Vajgurore”

Dështon tentativa e katër të dënuarëve për tu arratisur nga burgu i Fushë Krujës. Gëzim Guri, Fran Marashi, Prel Vucaj, dënuar me burgim të përjetshëm si dhe Altin Kodra, i dënuar me 22 vjet heqje lirie kanë tentuar t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.254Z

Kryeministri Berisha inauguron fillimin e punimeve për rikonstruksionin e rrugës Ura Vajgurore-Pashalli-Mbistrovicë, me vlerë 428 milion lekë  

 -          Kryeministri inspektoi punimet për rikonstruksionin e rrugës Fiershegan-Kozare, me gjatësi 18,2 km, gjerësi 6 metra dhe vlerë 792 milion lekë, si dhe punimet e rrugës Lushnjë-Berat me gjatësi 2

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama