Rezultate te kerkimit per termin: +Ur +Vajgurore

Total: 137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.607Z

Urë Vajgurore, 4 të maskuarvjedhin me forcë, 20 milionë lekë

BERAT – 20 milionë lekë të reja janë grabitur pasditen e sotme në banesën e një qytetari me inicialet E.P. në Urën Vajgurore. Katër persona të paidentifikuar, pasi ishin me maska, kanë hyrë në banesën e tij dhe ia kan&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.872Z

Ministri i Inovacionit, takim me simpatizantë dhe mbështetës të PD-së në komunën Ura Vajgurore

23-05-2013 / Gazeta 55 Genc Pollo: “Ne numërojmë investime që ndryshojnë jetesën, opozita numëron kryeministrat në hije – deri sot kanë vajtur copë 3”Kryesuesi i listës së PD-së në qarkun e Beratit, njëkoh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.285Z

Ura Vajgurore, INUK prish ndërtesën pa leje të dajës së ministrit Veliaj

TIRANË- Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar ka nisur një aksion për prishjen e ndërtimeve pa leje në Urën Vajgurore. Mes ndërtesave të prishura, INUK ka prishur edhe një ndërtesë në pronësi të Kristina Ormën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.598Z

FA aksion për shuarjen e zjarrit në Urën Vajgurore dhe në Pukë

TIRANE- Forcat e Armatosura angazhohen sërish për shuarjen e zjarreve që kanë rënë së fundmi në disa zona të vendit. Drejtoria e Përgjithshme e Emergjencave Civile i ka kërkuar sot paradite Qendrës së Bashkuar Operative të Mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.355Z

Ura Vajgurore, vetëvritet me armë 55-vjeçari

Një 55-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Urën Vajgurore ku 55-vjeçari Kujtim Agalliu është gjetur i pajetë nga familjarët në banesën e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.034Z

Kryeministri Berisha: Mbështesim çdo projekt që nxit zhvillimin në Urën Vajgurore  

Në vijim të takimeve në qarkun e Beratit, Kryeministri Berisha u ndal sot në mesditë në bashkinë Ura Vajgurore ku prezantoi dhe shprehu mbështetje për kandidatin e koalicionit “Aleanca për qytetarin” në këtë bashki, zotin T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.606Z

Forcat e Armatosura aksion për shuarjen e zjarrit në Urën Vajgurore dhe në Pukë

10-08-2013 / Gazeta 55 Forcat e Armatosura angazhohen sërish për shuarjen e zjarreve që kanë rënë së fundmi në disa zona të vendit. Drejtoria e Përgjithshme e Emergjencave Civile i ka kërkuar sot paradite Qendrës së Bashkuar Oper

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama