Rezultate te kerkimit per termin: +Ur +Vajgurore

Total: 137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.285Z

Ura Vajgurore, INUK prish ndërtesën pa leje të dajës së ministrit Veliaj

TIRANË- Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar ka nisur një aksion për prishjen e ndërtimeve pa leje në Urën Vajgurore. Mes ndërtesave të prishura, INUK ka prishur edhe një ndërtesë në pronësi të Kristina Ormën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.598Z

FA aksion për shuarjen e zjarrit në Urën Vajgurore dhe në Pukë

TIRANE- Forcat e Armatosura angazhohen sërish për shuarjen e zjarreve që kanë rënë së fundmi në disa zona të vendit. Drejtoria e Përgjithshme e Emergjencave Civile i ka kërkuar sot paradite Qendrës së Bashkuar Operative të Mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.355Z

Ura Vajgurore, vetëvritet me armë 55-vjeçari

Një 55-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Urën Vajgurore ku 55-vjeçari Kujtim Agalliu është gjetur i pajetë nga familjarët në banesën e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.034Z

Kryeministri Berisha: Mbështesim çdo projekt që nxit zhvillimin në Urën Vajgurore  

Në vijim të takimeve në qarkun e Beratit, Kryeministri Berisha u ndal sot në mesditë në bashkinë Ura Vajgurore ku prezantoi dhe shprehu mbështetje për kandidatin e koalicionit “Aleanca për qytetarin” në këtë bashki, zotin T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.606Z

Forcat e Armatosura aksion për shuarjen e zjarrit në Urën Vajgurore dhe në Pukë

10-08-2013 / Gazeta 55 Forcat e Armatosura angazhohen sërish për shuarjen e zjarreve që kanë rënë së fundmi në disa zona të vendit. Drejtoria e Përgjithshme e Emergjencave Civile i ka kërkuar sot paradite Qendrës së Bashkuar Oper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.164Z

Berat, protesta e opozitës për rreth 50 minuta

Protesta e Partisë Socialiste nisur ditën e djeshme dhe që mbajti për dy orë të bllokuara akset kryesore Berat -Fier dhe Berat- Lushnje ka vijuar gjatë ditës së sotme duke u ndalur në Bashkinë e Urës Vajgurore. Dhjetra mjete qëndruan t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.843Z

Objektet ushtarake, vazhdojnë shitjet. Shtabi i vjetër në Urën Vajgurore, 6.4 milionë lekë

TIRANE-Shitja e objekteve ushtarake, e vënë nën akuza të forta nga Partia Socialiste gjatë muajve zgjedhorë, po vazhdon me të njëjtat ritme edhe pas ndërrimit të qeverive. Mes gjashtë objekteve shtetërore të nxjerra në ankand n&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama