Rezultate te kerkimit per termin: +Uroj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.333Z

Presidenti i Bundestagut: Uroj një finale Shqipëri-Gjermani në Europian

Presidenti i Bundestagut gjerman, Lammert mbajti një fjalë përshëndetëse sot në Parlamentin e Shqipërisë me ftesë të kryeparlamentarit Ilir Meta. Ndër të tjera, ai nuk harroi të përmendte edhe kampionatin europian që zhvillohet në Francë, ku Shqipëria merr pjesë për herë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.838Z

Lika: Uroj Lushnjen, por fitojmë ne

Nga Edmond Sufaj Sipas trajnerit të Partizanit, skuadra do të luajë për të marrë maksimumin nga lagunarëve në sfidën e fundit, në mënyrë që të kënaqë tifozët Partizani do të luajë të dielën në Roza Haxhiu, sfidë e cila do të mbyllë siparin e kategorisë së parë në futboll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.169Z

“Koalicioni funksionues, i uroj ditëlindjen Edi Ramës”

Flet për koalicionin kreu i LSI-së Ilir MetaZëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme Ilir Meta vlerësoi dje si të suksesshëm koalicionin qeveritar, i cili po përmbush një nga detyrimet më madhore të vendit, plotësimin e standardeve për integrimin. Nr. 2 i qeverisë tha se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.361Z

Rama për “Shok”: Uroj të fitoni Oscar’in sonte

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përmes rrjetit social Twitter u ka uruar ekipit të filmit "Shok" fitoren në ceremoninë e ndarjes së çmimeve "Oscar" që do të mbahet sonte. Lexoni më poshtë shkrimin e Ramës: "Miq të @shokshortfilm uroj të fitoni OSCAR-in sonte po mbi të gjitha gëz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.685Z

Thaçi:E uroj sinqerisht Ahmetin për fitoren

Kryetari i PDSH-së në Maqedoni, Menduh Thaçi ka uruar kreun e BDI-së, Ali Ahmeti për fitoren në zgjedhjet e djeshme parlamentare. “E uroj sinqerisht Ahmetin për fitoren dhe partisë së tij, bashkë me partnerin e koalicionit, u takon ta formoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.708Z

Heynckes I uroj suksese Guardioles

Jupp Heynckes i uroi pasardhësit të tij në pankinën e Bayern Munchen, Pep Guardiola, që të përsërisë sukseset që ai arriti në krye të bavarezëve. “I uroj Guardiolës sa më shumë suksese. Do më pël

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.823Z

Capello I uroj suksese Anglise

Fabio Capello ka lëshuar një komunikatë për të falenderuar të gjithë ata persona që e kanë ndihmuar gjatë punës së tij si teknik i kombëtares angleze të futbollit pas dhënies së dorëheqjes ditën e mërkur&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama