Rezultate te kerkimit per termin: +VIDEO

Meta: total 1000 / total_found 53815 / time 0.022 / keyword[0] video / docs[0] 53815 / hits[0] 71978 /
No Pic available
  • 2018-07-27

Bakaj shkëlqen në Europë, realizon edhe ndaj Lech Poznan(Video)

Elis Bakaj nuk ndalet më. Për të 4-ën ndeshje radhazi, sulmuesi shqiptar ka gjetur rrugën e rrjetës me skuadrën e tij Shakhtyor Soligorsk dhe e ka bërë sërish në Europa League. Pas 2 golave të realizuar ndaj uellsianëve të Connahs Q dhe finalizimit ndaj Dynamo Brest në kampionatin bje

Rama: Ka ende llum e zullum në zyrat e shërbimeve për qytetarët (Video)
  • 2018-07-27

Rama: Ka ende llum e zullum në zyrat e shërbimeve për qytetarët (Video)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook, një video ku tregon transformimin që ka pësuar Drejtoria Rajonale e Shërbimeve të Transportit Rrugor Tiranë. Rama thekson se përditë po bëhet një hap në çdo drejtim, por e pranon që ende ka mjaft probleme. Mirëmëngjesi dhe duke ju thë

Rama: Pas 30 vjetësh po punohet në mirëmbajtjen e rrugëve kombëtare (Video)
  • 2018-07-26

Rama: Pas 30 vjetësh po punohet në mirëmbajtjen e rrugëve kombëtare (Video)

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm në rrjetin social Facebook, një video-informacion mbi ndërhyrjen që po kryhet në mirëmbajtjen e rrugëve kombëtare. Mirëmëngjes dhe me këtë videoinformacion mbi të parën ndërhyrje serioze mirëmbajtjeje në rrugët kombëtare të v

Shkatërrohet ylli i Donald Trump në Bulevardin e Famës (Video)
  • 2018-07-26

Shkatërrohet ylli i Donald Trump në Bulevardin e Famës (Video)

Ylli i presidentit amerikan Donald Trump në Bulevardin e Famës në Hollywood është shkatërruar nga një person me vare. Sipas zyrtarit të policisë në Los Angeles, Ray Brown, ngjarja ka ndodhur të mërkurën në mëngjes herët. Patricia Cox, një dëshmitare, tha për se ajo pa një njeri &

Rama: Kantieri i rrugës së Vlorës, projekti që po bëhet realitet (Video)
  • 2018-07-25

Rama: Kantieri i rrugës së Vlorës, projekti që po bëhet realitet (Video)

Kryeministri Edi Rama uroi sot mirëmëngjes me një video-informacion në lidhje me kantierin e rrugës së lumit të Vlorës. Në këtë kantier, së shpejti do të nisë puna edhe për lotin e dytë dhe të tretë, ndërsa Kryeministri fton ata që i quan komentues nazelinj të projekteve 3D të

Goli më i bukur i Botërorit, triumfon perla e Benjamin Pavard (Video)
  • 2018-07-25

Goli më i bukur i Botërorit, triumfon perla e Benjamin Pavard (Video)

Ethet e Botërorit Rusi 2018 që mbërthyen botën mbarë nga 14 qershori deri më 15 korrik në përfunduar dhe ia kanë lënë vendin emocioneve të ndarjes së çmimeve për lojtarët që shkëlqyen në kompeticionin e vitit në futboll. Pikërisht sot, FIFA ka mbyllur votimin për golin më të