Rezultate te kerkimit per termin: +Valdet +Bektashi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.801Z

Bunjaki zbulon enigmën

Selektori Albert Bunjaku e ka zbuluar listën me emrat e njëzet futbollistëve të cilët do t’i ketë në dispozicion për ndeshjen miqësore që përfaqësuesja e Kosovës do të zhvillojë më 10 qershor në Suedi ndaj ekipit të këtij vendi, Halmstad. Për këtë miqësore, Bunjaku ekipin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.505Z

Therret yjet e jashtem

Albert Bunjaku ka filluar ti ftoje futbollistet per ndeshjen miqesore ndermjet perfaqesueses se Kosoves dhe klubit zviceran Xamax qe zhvillohet me 9 tetor. Selektori i ekipit kosovar ka perpiluar nje liste me rreth 40 emra te futbollisteve qe kryesisht luajne ne ligat te ndryshme evropian si Zvice

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.473Z

I thërret kurbetçarët

Albert Bunjaki ka nisur t’i ftojë futbollistët për ndeshjen miqësore të 27 marsit, kur përfaqësuesja e Kosovës do të luajë ndaj Bursasporit. Përzgjedhësi kosovar thotë se për këtë miqësore po i thërret futbollistët më të mirë të mundshëm, të cilët luajnë nëpër klube

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.852Z

Na nderon Renova

Më në fund. përfaqësuesja e Kosovës e di se kë do ta ketë kundërshtar për ndeshjen miqësore të 27 marsit. Ai është klubi shqiptar nga Maqedonia, Renova, i cili nga Federata e Futbollit të Kosovës është përdorur si Plani B, pasi dështoi ardhja e kampionit turk, Bursaspor. Selektori

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama