Rezultate te kerkimit per termin: +Varfria

Total: 53
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.876Z

Rama: Mjerim migjenian n veri

Kryetari i Partis Socialiste Edi Rama, n kuadr t Rrugs s ideve pr t ardhmen, ka zhvilluar nj takim me msues dhe intelektual n qytetin e Lezhs. Rama tha se veriu i vendit sht mjerim migjenian, ku fmijt jan t krcnuar nga analfabetizmit do dit e m shum. Analfabetizmi sot jo vetm sht shfaqur, por pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.870Z

Berisha propagand bolshevike

Kryetari i Partis Socialiste Edi Rama, duke reaguar pr analizn shtat mujore t Berishs, deklaroi se kjo analiz ishte nj shfaqje e padenj e kryeministrit. Rama deklaroi se Shqipria sht n duar t paafta, ndaj shtoi ai duhet t nj politik e re n vend, duke nnkuptuar ardhjen e tij n pushtet. Shfaqja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Edhe uria sht luft

Ky konkluzion i arritur nga Vili Brandt, lideri modern gjerman, sht paraqitur n Kombet e Bashkuara rreth viteve 70, n prezantimin e raportit pr sfidat globale. Konkluzioni sht aktual pr vendimin e qeveris serbe pr aplikimin e krizs s uris. Esht dika e pritshme q diplomacia e Serbis t jet akt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Mndja nuk shitet ne treg

Jo vetm Shqipria,por e gjith bota sht ndar n dysh ,t varfr-t pasur" Popullsia e bots sht 6 miliard 130 milion e 700 mij njerz. Grupi i 86 shteteve t lira ka 41% t ksaj popullsie,ndrsa grupi i 106 shteteve q nuk jan t lira prbn 59% t popullsis s bots. Grupi i shteteve t lira ka 87% t t ardh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.065Z

Rama: Do vm dor n fshat

Daj (start)- Kryetari i Partis Socialiste Edi Rama n vijim t Dialogut me Shqiprin, sht ndaluar n fshatin Mushan t komuns Daj. Rama iu premtoi banorve se shteti do t rikthej vmendjen tek fshati, nse do t vinte n pushtet. sht e qart se sot fshati sht kthyer n nj hapsir trsisht t braktisur nga shteti d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.915Z

Deputeti Dashamir Tahiri dhuron pagën njëvjeçare dhe një shtëpi për një familje të varfër

Dashamir Tahiri, deputeti i PDU-s, ka dhuruar pagn E vitit t tij t par si deputet pr nj familje n nevoj n fshatin Ceprat t rrethit t Vlors. Deputeti Tahiri i dhuroi ksaj familjeje q banonte n kushte t mjerueshme, nj shtpi t re. Ai theksoi se ishte i lumtur q mundi t ndihmonte sad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.989Z

Meta: Berisha i lidhur me krimin

Kryetari i Lvizjes Socialiste pr Integrim Ilir Meta, deklaroi sot se kryeministri Berisha sht nj prej trafikantve m t mdhenj t ktij rajoni i lidhur me trafiqe nga m t ndryshme. Padyshim q sensibilizimi i madh i mediave ktu lidhur me lidhjet e nj personi t ndaluar n Bosnj, por t par n shum ekrane tel

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama