Rezultate te kerkimit per termin: +Vasili

Total: 7876
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.204Z

Vasili apel opozites

0 brbr brbrLevizja Socialiste per Integrim i kerkon Kuvendit te nise sa me shpejt shqyrtimin dhe me pas miratimin e ndryshimeve te Kodit Zgjedhor te propozura nga Komisioni Qendror i Zgjedhjevebrbr brbrKryetari i Grupit Parlamentar Petrit Vasili tha se deri tani ky proces eshte penguar nga opozita

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.787Z

Vasili: Infermierët të vazhdojnë kualifikimet

Pothuajse 70 për qind të kohës së mbikëqyrjes që i kushtohet të sëmurëve në spitale, e ofrojnë infermierët. Për ministrin e Shëndetësisë, Petrit Vasili, ky është një tregues që vërteton se infermierët përbëjnë një shtyllë të rëndësishme të shërbimit shëndetësor dhe,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.347Z

Vasili në Kroaci, gati marrëveshja

 Ministria shqiptare e Shëndetësisë dhe ajo kroate kanë gati marrëveshjen e bashkëpunimit mes tyre në një sërë fushash që përfshin shëndetin publik, reformat në financim dhe trajnim mjekësh. Marrëveshja është negociuar në takimin e ministrit tonë të Shëndetësisë Petrit V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.359Z

Ndotja, Vasili paralajmron vartsit

Ministri i Shëndetësisë Petrit Vasili ka reaguar ashpër ndaj drejtuesve të Shëndetit Publik në zonat turistike të vendit ku shërbimi higjieno-sanitar sipas tij nuk ka qenë në standardet e kërkuara. Sipas ministrit, zhurmat, higjiena e ulët ne disa lokale ne qytetet bregdeta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.558Z

Vasili LSI korrekte me PS

brbrNe kulmin e pushimeve verore nenkryetari i LSI Petrit Vasili zgjodhi te dale para mediave me nje deklarate per turizmin Por ai nuk e fshehu pritshmerine per te sqaruar zerat e fundit per nje krisje mes shefit te tij Meta dhe kryeministrit Rama Vasili megjithate risolli ne vemendje se LSI i ka q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.902Z

Vasili: Rama vijon strategjinë anti-integrimit

Kreu i grupit parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili përmes një postimi në facebook, i drejtohet kreut të qeverisë, që të reagojë, pasi qëllimisht thotë Vasili, me zgjedhjen e paligjshme të Kryeprokurorit, Rama minoi integrimin e vendit drejt BE-së. O Kryeministër a ke veshë ta dëgjosh?

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.622Z

Vasili: Te reduktohen pagesat informale

Ministri i Shendetesise Petrit Vasili deklaroi se transparenca ne institucionet spitalore eshte shume e nevojshme, ndersa kerkoi menaxhim te mire te sherbimit per te reduktuar pagesat informale. Ne analizen vjetore te Maternitetit "Koco Glozheni", ministri Vasili kerkoi nga mje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama