Rezultate te kerkimit per termin: +Vasili

Total: 7876
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.350Z

Vasili kritika inspektorëve sanitarë

Turistve nuk i sht ofruar nj shrbim sanitar n nivele t duhura. Kshtu sht shprehur ministri i Shndetsis, Petrit Vasili, gjate nje raportimi mbi situaten higjeno- sanitare n vend. "Ktij bumi t jashtzakonshm turistik, jo n t gjitha rastet inspektoriati sanitar i sht prgjigjur me vendosmr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.144Z

Vasili: Turp t

Petrit Vasili LSI i pergjigjet flake per flake PS-se. Akuza te ashpra midis sekretareve Me të dëgjuar qëndrimin e Partisë Socialiste, përmes sekretarit të saj, Blendi Klosi, LSI-ja ka deklaruar se lideshipi socialist duhet të heqë dorë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.387Z

Vasili: Pasiguria në burgje, e patolerueshme

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas ngjarjeve që kanë ndodhur së fundmi në burgje. Vasili deklaroi se pasiguria në burgje është e patolerueshme Vasili tha se çdo zyrtar duhet të marrë përgjegjësitë dhe të bëjë detyrën që i takon. Sipas tij duhet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.940Z

Vasili: Korrupsioni në rënie

Sistemi i referimit ka zbutur dhënien e parave nën dorë në shërbimin shëndetësor, ndonëse mbetet ende shumë për të bërë. Këtë ka deklaruar ministri i Shëndetësisë, Petrirt Vasili në një konferencë pas 9 muaj si drejtues i shëndetësisë, teksa u kërkon qytetarëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.051Z

Vasili: Greva do te vazhdoje

Sekretari i pergjithshem i LSI-se, Petrit Vasili ka deklaruar se greva e deputeteve do te vazhdoje edhe nese neser kodi i ri miratohet ne parlament. “Ne do ta vazhdojme greven deri ne fund”, eshte shprehur Vasili ne emisionin “Shqip”, ne Top Channel. “Kemi te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.754Z

Vasili: Komedia me policinë vazhdon

Kreu i deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar për takimin e sotëm të ministrave me  Policinë. Në një koment në Facebook, Vasili tha se Policia i rrahu vajzat deputete dhe i tërhoqi zvarrë në protestën për mbrojtjen e Kushtetutës dhe as falje nuk kërkoi, ndërsa policët e b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.488Z

Vasili denoncon bashkinë

Tiranë - Drejtuesit e Bashkisë duke abuzuar me paratë e qytetarëve nxjerrin punonjësit të mbulojnë gropat me zift në mes të shiut të dendur, duke treguar se veprimet e tyre janë thjesht fasadë dhe demagogji. Kështu ka deklaruar për media Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Petrit Vas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama