Rezultate te kerkimit per termin: +Veliaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.914Z

Veliaj takim me biznesin

brbrPerfaqesuesve te biznesit kandidati i mazhorances per Bashkine Tirane i siguroi trajtim te njejte pa dallime preferenciale Erion Veliaj tha se pas 21 qershorit ne punet e bashkise do te perfshihen ata qe meritojne Veliaj siguroi se vemendje e vencante do ti kushtohet investimeve ne periferi te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.713Z

Veliaj i përgjigjet Braçes

Erjon Veliaj Sekretari për Emigracionin, Erion Veliaj, reagoi dje ndaj deklaratës së bërë nga deputeti Erjon Braçe për të dhënat e remitancave të emigrantëve. Ka pasur reagim nga një deputet. Nëse shifra zyrtare është 1 miliard nga dërgesat zyrtare, kjo është një shifër informale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.384Z

Veliaj: Investim ne arsim

Qeveria duhet te investoje ne arsim dhe jo ne vila per te pushuar qeveritaret. Keshtu deklaroi kryetari i G99, Erjon Veliaj, ne qytetin e Sarandes, ndersa vizitoi nje shkolle private, e cila kujdeset per kualifikimin e arkeologeve te rinj shqiptare. Veliaj pas takimit me studentet qe po r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.479Z

Veliaj Pallatet nuk ndertohen

brbrPallatet tek diga nuk do te ndertohen Ky eshte reagimi i kryebashkiakut te Tiranes nje dite pasi Gjykata Administrative rrezoi vendimin e tij qe bllokonte ndertimin e pallateve Sipas Veliaj ky vendim eshte abuziv dhe i padrejte Erjin Veliaj foli edhe per aksionet e Bashkise per te mos lejuar an

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.789Z

Veliaj ne Kucove

Kreu i G99-es, Erion Veliaj gjate nje takimi elektoral ne qytetin e Kucoves, eshte shprehur se vetem te rinjte jane ata qe do t’i ndryshojne imazhin Shqiperise. “Jam i bindur se qyteti me moshen me te re te Shqiperise eshte qyteti qe do te sjelle edhe ndryshimin me te madh ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.166Z

Veliaj Basha deshtoi ne Tirane

brbrKryebashkiaku aktual Lulzim Basha nuk ballafaqohet me qytetaret pasi nuk ka mbajtur asnje nga premtimet e 4 viteve me pare tha kandidati i mazhorances per Bashkine Tirane Erion Veliaj Ne takimin me banoret e Njesise 4 Erion Veliaj tha se Bashes asnjehere nuk i ka interesuar kryeqyteti Jo vetem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.732Z

Erion Veliaj takon taksistet

brbrErion Veliaj e nisi diten e punes shume heret kete te premte Ne mengjes ne oren 700 kandidati i mazhorances per Bashkine Tirane u takua me perfaqesues te shoqates se taksive te cileve u tha se me te marre ne dore drejtimin e Bashkise do luftoje informalitetin Ndryshime premtoi Veliaj edhe tek Po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama