Rezultate te kerkimit per termin: +Veliaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.901Z

Fushata, Veliaj: Qeveria e paaftë për fshatin

Kreu i lëvizjes G99, Erjon Veliaj është ndalur në takime me banorët e fshatit Fiersheganit dhe Rrapëz në qarkun e Fierit. Në këto takime Veliaj e ka vënë theksin tek bujqësia dhe paaftësia e qeverisë aktuale për të zhvilluar fshatin. FIER- Kreu i G99 Erjon Veliaj zhvilloi takime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.569Z

Veliaj, thirrje për etikë në fushatë

Kreu i G99, Erion Veliaj, i shoqëruar nga kandidatët për deputetë të G99 në Qarkun e Elbasanit zhvilluan një tur takimesh në qendrat kryesore: Librazhd, Përrenjas dhe Elbasan. Në këto takime Veliaj theksoi se potenciali i të rinjve shqiptarë ishte i madh dhe se te G99 rinia matej jo me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.404Z

Veliaj Reformim sistemit te sigurimeve

Ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Erion Veliaj, duke folur nga Arkiva Qendrore e Institutit të Sigurimeve Shoqërore, e cila i është nënshtruar dixhitalizimit, deklaroi se për shkak të borxhit të akumuluar sistemi i sigurimeve shoqër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.153Z

Erion Veliaj takim me veteranet

brbrPasi ka marre mbeshtetjen e veteraneve per kandidimin ne Tirane Erjon Veliaj u shpreh se rikthimi i hapesirave publike do te jete prioritet i punes se tij nese i besohet qeverisja e Tiranes pas 21 qershoritbrbr brbrDuke ju falenderuar me gjithe zemer mbi kontributin per zgjedhjet e lokale qe po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.368Z

Veliaj zbulon projektin e radhës, transformojmë

Pas rehabilitimit të trotuareve në Rrugën e Kavajës, Bashkia e Tiranës po vijon punën për zgjerimin e tyre edhe në disa rrugë të tjera të qytetit, për të mundësuar kalimin më lehtë të këmbësorëve, të karrocave të fëmijëve dhe personave me aftësi ndryshe. Kryebashkiaku i Tir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.247Z

Veliaj Pune ne vend te fjaleve

brbrNe te fundit aktivitet si minister i Mireqenies Sociale dhe Rinise kandidati per Bashkine e Tiranes ka preferuar tiu pergjigjet zerave kritike se preferon projektet konkrete dhe jo fjalet Dhe mesazhin zgjodhi ta thote pikerisht ne hapjen e Panairit te Punes ne kryeqytet Duke dashur te tregoje se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.407Z

Veliaj padi ndaj disa gazetave për shpifje

Erjon Veliaj, kreu i G99 ka depozituar padi për shpifje ndaj gazetës "55", "Standard", "RD" dhe "Sot" . Në një prononcim për "Ora News", Veliaj theksoi se kjo padi është ngritur pasi shpifjet kanë dëmtuar moralin e tij, e kanë dëmtuar gjatë fushatës si dhe kanë shqetësuar familje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama