Rezultate te kerkimit per termin: +Veliaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.468Z

Veliaj për gjobën e PD: Do e paguajnë si çeçua, me kamatëvonesë madje

Kreu i Bashkisë së Tiranë, Erion Veliaj duke folur për gjobën ndaj Partia Demokratike për protestën e 8 dhjetorit, thotë se opozita nuk mund t'i shmanget detyrimit. Gjatë emisionit "Tonight Ilva Tare", Veliaj tha se përveç shumës prej 16.3 milionë lekë do të paguajë edhe kamatëvon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.079Z

Veliaj paraqet lagjen e 10-të që urbanizohet totalisht në Tiranë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, ka inspektuar punimet te Blloku i ATSH, që sipas Veliajt është "lagjia jonë e 10 nga 50 që urbanizohet totalisht". Veliaj shkruan në rrjetete sociale: "Sistem i ri rrugë-kanalizime, lulishte pas pastrim-zaptimeve, kënd lojrash, ndriçim etj. Z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.591Z

PD Veliaj mashtroi me kurset per personat me aftesi te kufizuara

Transmetuar me 25052015 - 1239 Keltis Kruja gjate deklarates PUBLICITET Tirane 25 maj 2015 NOAal- Partia Demokratike ne vijim te qendrimeve ndaj kandidatit te majte per bashkine e Tiranes thote se Erion Veliaj mashtroi edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.581Z

Veliaj në Kashar, banorja: Halim Kosova më punësoi, ju më hoqët

Në valën e fushatës zgjedhore ku punësimi mbetet premtimi kryesor dhe pritshëmëria më e lartë e qytetarëve, një zonjë në Kashar të Tiranës nuk ka hezituar  ti thotë kandidatit të majtë Erion Veliaj se ka qenë  e punësuar nga Halim Kosova ish-ministër i Shëndetësise dhe ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.836Z

Kryebashkiaku Veliaj në Vienë, vlerësohet me Pllakën e Artë të Bashkisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, zhvilloi një vizitë zyrtare dy ditore në Austri, ndalesë e cila erdhi pas ftesës së homologut të tij, kryetarit të Bashkisë së Vienës, Michael Häupl. Në takimin me homologun vienez, Veliaj diskutoi mbi zhvillimet në kryeqytetin shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.204Z

Hapet korsi e re biçikletash, Veliaj: Ky është shërimi për obezët

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka inauguruar sot rrugën pranë Pallatit të Kongreseve. Tashmë kjo rrugë i është nënshtruar një transformimi rrënjësor, me rrugë të shtruara dhe korsi për biçikleta. Në fjalën e mbajtur ai tha se çdo investim i ri do të ketë korsi bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.930Z

Veliaj: Teatri i ri, 8 herë më i madh në tokën ekzistuese

Godina e re e Teatrit Kombëtar do të jetë një vepër spektakolare, me hapësira disa herë më të mëdha se ndërtesa ekzistuese. Gjatë inspektimit të punimeve që po kryhen në Rrugën e Kavajës për shtimin e korsive të dedikuara për biçikletat, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama