Rezultate te kerkimit per termin: +Veliaj

Meta: total 1000 / total_found 12979 / time 0.006 / keyword[0] veliaj / docs[0] 12979 / hits[0] 39233 /
Veliaj: Fëmijët të regjistrohen në klasat sportive në 62 shkollat komunitare
  • 2019-03-30

Veliaj: Fëmijët të regjistrohen në klasat sportive në 62 shkollat komunitare

Krahas shtimit dhe përmirësimit të terreneve sportive, në kryeqytet po i kushtohet një vëmendje e madhe promovimit të sportit tek të rinjtë. Bashkia e Tiranës, në bashkëpunim me Federatën Shqiptare të Atletikës, organizuan Kids Athletics, në terrenet e reja sportive të shkollës Do

No Pic available
  • 2019-03-30

Karta e Studentit/ Veliaj: Tirana e ka gati! Ja 40 shërbimet që ofrohen

Bashkia e Tiranës do të jetë e para në rang vendi që do të ketë gati kartën e studentit. I pranishëm në konferencën Studime akademike mbi sjelljen njerëzore, edukim dhe shkenca sociale të Universitetit Mesdhetar, Veliaj dha lajmin e mirë se javën e ardhshme do të bëhet prezantimi i

No Pic available
  • 2019-03-29

Veliaj zbulon marrëdhënien me kryeministrin: Unë dhe Rama si mishi me thoin, flasim 20 herë në ditë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i ftuar në emisionin Opinion është shprehur se marrëdhëniet e tij me kryeministrin Edi Rama janë shumë të mira. Veliaj theksoi se Edi Rama është një nga njerëzit që e ka mbështetur në punën e tij në krye të Bashkisë së Tiranës. Ë

Veliaj kandidat për Tiranën: Ja tre prioritetet e mandatit të dytë
  • 2019-03-26

Veliaj kandidat për Tiranën: Ja tre prioritetet e mandatit të dytë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj zbuloi tre nga prioritetet e tij kryesore të mandatit të dytë. Ato kanë të bëjnë me kthimin e Piramidës në një qendër multifunksionale për të rinjtë, ndërtimin e një bashkie të re në zonën e Bulevardit të Ri, si ndërtimi i Kopshtit

Diplomati: Nëse Rama sdo e kishte rikandiduar Veliajn, PS do ishte ndarë
  • 2019-03-26

Diplomati: Nëse Rama sdo e kishte rikandiduar Veliajn, PS do ishte ndarë

Diplomati Agim Nesho ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin 360 Gradë, teksa u pyet nga moderatori Artur Zheji nëse Erion Veliaj do të ishte një udhëheqës më i mirë se Edi Rama në Partinë Socialiste. Nesho e cilësoi Veliaj një Rama të dytë duke thënë se kopja nuk është

EZOPI, SOKRATI, DHE GJUHA E PAKAFSHUAR E BULIZMIT POLITIK!
  • 2019-03-26

EZOPI, SOKRATI, DHE GJUHA E PAKAFSHUAR E BULIZMIT POLITIK!

Nga ILir ÇUMANI Ezopi, fabulisti më i shquar i të gjitha kohërave, është një nga rrëfenjësit më interesant, i cili, me filozofinë e tij të konceptuar dhe të ndërtuar nga përvoja e tij personale e jetësore si skllav, tërhoqi vëmendjen e mbarë njerëzimit, duke e përcjellë atë br

Shoqërohen 7 banorë të Astirit, protestë te Drejtoria e Policisë
  • 2019-03-26

Shoqërohen 7 banorë të Astirit, protestë te Drejtoria e Policisë

Të paktën 7 protestues të Unazës së Re mësohet të jenë shoqëruar këtë mbrëmje nga Policia e Tiranës. Menjëherë pas ngjarjes, banorë të Unazës së Re dhe eksponentë te PD-së janë mbledhur para Drejtorisë së Policisë Tiranë për të kundërshtuar shoqërimet. I pranishëm në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama