Rezultate te kerkimit per termin: +Veliaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.907Z

Veliaj: Prioritet studenteve

Kreu i G99-es, Erion Veliaj ka komunikuar ne Qytetin Studenti me nje pjese te madhe te te rinjve, ne ambientet e dyqaneve dhe librarive si dhe u ul te hante me ta ne mensen publike. Veliaj tha se, dy nga tre prioritetet absolute te G99 jane te lidhura me nevojat e studenteve. “Nje n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.861Z

Veliaj Kontrata per biznesin

brbrTirana ka numrin me te madh te biznesit te vogel e te mesem dhe kandidati i mazhorances Erjon Veliaj i ka kushtuar kesaj kategorie nje kontrate te posacme e cila ka serish 10 pika Ne takimin me tregtaret Veliaj tha se te promovoje produktet e bera ne Tirane dhe do te permiresoje infrastrukturen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.776Z

Veliaj Kontrata per shkollat

brbr10 pika permban kontrata qe Erion Veliaj kandidati i te majtes per Bashkine Tirane prezantoi per permiresimin e shkollave kopshteve dhe cerdheve Numri 10 nuk duket te jete i rastesishem Veliaj nje shfletues i librave te te gjitha llojeve duket se eshte frymezuar nga Bibla ku shkruhet mbi 10 urd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.928Z

Veliaj ultimatum kontraktoreve

brbrKryebashkiaku i Tiranes Erion Veliaj ka premtuar se te gjitha objektet arsimore qe jane ne rikonstruktim e siper do te jene gati te presin me te vegjlit Nga kopshti numer 24 ne Tirane Veliaj u ka bere apel te gjithe kontraktoreve qe deri me date 28 gusht te kene mbaruar te gjitha punimetbrbr brb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.534Z

Veliaj si Obama apo anasjelltas?

Erion Veliaj, kryebashkiaku i Tiranes ka një ngjashmëri xhestesh dhe veprimesh me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama. Që kur është zgjedhur si kryetar në bashkinë e kryeqytetit, Veliaj poston foto të punëve të bashkisë në rrjetin e tij social Facebook. Ai gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.644Z

Veliaj Basha rrenoi bashkine

brbrKandidati i Partise Socialiste per Bashkine e Tiranes Erion Veliaj eshte takuar kete pasdite me banoret e njesise nr 7 ne kryeqytet Gjate fjales se tij Veliaj ka thene se ka ardhur momenti per te marre ne dore bashkine e rrenuar nga kryetari aktual Lulzim Basha Veliaj ka kerkuar qe koalicionit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.265Z

Veliaj premtime per hipotekat

brbrNe nentor do nisim hipotekatbrbr brbrKy premtim per dhenien e hipotekave sipas kandidatit te majte per Bashkine Tirane Erion Veliaj nuk eshte mbajtur nga kryebashkiaku aktual i Tiranes Duke folur mbi problematiken e hipotekave Veliaj tha se brenda mandatit te pare do te zgjidhe nje pjese te madh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama