Rezultate te kerkimit per termin: +Veliaj

Meta: total 1000 / total_found 12979 / time 0.006 / keyword[0] veliaj / docs[0] 12979 / hits[0] 39233 /
Dedikimi i Veliajt për gratë dhe vajzat e Bashkisë (Foto)
  • 2019-03-08

Dedikimi i Veliajt për gratë dhe vajzat e Bashkisë (Foto)

Në ekipin e Bashkisë së Tiranës ka një numër të madh vajzash dhe grash të cilat janë pas vendimeve dhe punëve të këtij institucioni. Kryebashkiaku Erion Veliaj ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për ti uruar 8 marsin të gjitha bashkëpunëtoreve të tij. Duke i falënderuar për a

No Pic available
  • 2019-03-07

7 marsi/ Veliaj nderon me Medaljen e Mirënjohjes mësuesit pensionistë

Me rastin e 7 marsit, Bashkia e Tiranës vlerësoi me Medaljen e mirënjohjes 8 prej mësuesve të cilët falë punës së palodhur dhe pasionit ndër vite kanë kontribuar në rritjen e cilësisë së arsimit dhe përgatitjen e brezave të rinj. Ka qenë vetë kryetari i Bashkisë Erion Veliaj i ci

Dhurata simbolike e Veliajt për mësuesit: Mirënjohje!
  • 2019-03-07

Dhurata simbolike e Veliajt për mësuesit: Mirënjohje!

Në këtë ditë të veçantë, mësuesit e shkollave të Tiranës kanë marrë edhe një letër falenderimi nga kryebashkiaku Erion Veliaj, përmes së cilës ai u uron 7 Marsin. Në mesazhin drejtuar mësuesve, Veliaj vlerëson maksimalisht punën dhe përkushtimin e tyre në rritjen dhe edukimin

Socialistët: Veliaj perfekt, meriton mandatin e 2-tëdo e votojnë dhe demokratët
  • 2019-03-06

Socialistët: Veliaj perfekt, meriton mandatin e 2-tëdo e votojnë dhe demokratët

Të hënën pasdite kryeministri Edi Rama u shpreh para asamblesë e PS-së së kryeqytetit se nuk kishte asnjë emër tjetër për kandidat për bashkinë e Tiranës përveç Erion Veliajt. Ky vendim është mirëpritur nga deputetët e Partisë Socialiste për këtë qark gjatë prononcimeve për

Lokalet 2019/ Rama i vë vulën Tiranës: Skam emër tjetër, veç Veliajt!
  • 2019-03-05

Lokalet 2019/ Rama i vë vulën Tiranës: Skam emër tjetër, veç Veliajt!

Pasditen e sotme në Katedralen e Kishës Ortodokse u mblodh Asambleja e PS nga kryeministri Edi Rama ku u diskutua për zgjedhjet e ardhshme lokale, që do të mbahen në fund të muajit qershor. Rama ka befasuar Asamblenë me pyetjen: “A keni një emër tjetër për Tiranën, se unë nuk kam

Kryebashkiaku Veliaj pret Presidentin slloven Pahor
  • 2019-03-05

Kryebashkiaku Veliaj pret Presidentin slloven Pahor

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti sot në një takim Presidentin e Sllovenisë, Borut Pahor, me të cilin bisedoi mbi marrëdhëniet mes dy vendeve, forcimin e bashkëpunimit mes Tiranës dhe qyteteve sllovene, si dhe organizimin e samitit të nivelit të lartë të Brdo-Brijuni

No Pic available
  • 2019-03-03

Familja Mici me shtëpi të re pas përmbytjeve, Veliaj i jep çelësat (FOTO)

Rreshjet e dendura të shiut shkatërruan shtëpinë e vjetër të familjes Mici në Mazrek të Njësisë Administrative të Kasharit, duke e lënë në qiell të hapur familjen me 7 anëtarë. Pas sistemimit të tyre në Qendrën e Emergjencave në Tufinë, Bashkia e Tiranës dhe Fondacioni Mirësi