Rezultate te kerkimit per termin: +Vemendje

Total: 5264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.447Z

Gjermania Me shume vemendje Kosoves

Deputeti i CDU-se ne Bundestag Michael Brand ka deklaruar se Gjermania nuk do te mbeshtese ata individe qe vene ne dyshim pavaresine e Kosoves dhe mendojne per ndryshimin e kufijve te Bosnje e Hercegovines. Kosova eshte nje shtet i pavarur ndersa BeH do te mbaje kufijte qe ka sot dhe q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.524Z

PS: Vemendje per minatoret

Socialistet kerkojne ne Kuvend vemendje per minatoret. Deputeti i PS-se, Rapush Tola tha se per qeverine, minatoret nuk ekzistojne. Se ndryshe nuk ka se si te shpjegohet mosperfillja e qeverise ndaj protestave dhe greves se tyre te urise. "Vlera financiare qe nevojitet per te plotesuar kerkesat e mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.365Z

Klark: Administrata e re, vemendje Ballkanit

Ish-komandanti i NATO-s, Uesli Klark ka deklaruar se administrata e re e Shtepise se Bardhe nuk do ta ndryshoje politiken e saj te jashtme ndaj Ballkanit, perkundrazi do te perforcoje marredheniet me kete rajon. Duke folur ne nje interviste per agjencine e lajmeve “INA”, Klar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.872Z

Daci: Qeveria, me shume vemendje Presheves

Kryetari i Lidhjes Demokratike te Dardanise, Nexhat Daci u ka bere thirrje institucioneve te Kosoves qe t’i kushtojne me shume vemendje situates se shqiptareve ne Luginen e Presheves. Apelin e tij Daci e beri gjate nje takimi te zhvilluar sot me nje delegacion te lugines, te kryesua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.647Z

Jonuz Vemendje te vecante per sulmin

Maqedonia Trajneri i Maqedonise Mirsad Jonuz ka paralajmeruar Shqiperine se do te hedhe ne fushen e lojes nje skuader mjaft ofensive. Tekniku 48-vjecar eshte shprehur i kenaqur nga kushtet qe skuadra e tij ka gjetur ne Pogradec ndersa theksoi se ndeshja e sotme ne Korce eshte nje mundesi e mire per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.382Z

Ligji per KLD Meta Do shohim me vemendje vendimin e Kushtetueses

Transmetuar me 17122014 - 1057 Tirane 17 dhjetor 2014 NOAal- Kryetari i Kuvendit Ilir Meta deklaron se Kuvendi do te shikoje me vemendje cdo vendim te Gjykates Kushtetuesebr br Gjate nje aktiviteti ku kryeparlamentari ishte i pranishem i pyetur nga gazeta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.114Z

Leskaj: Vemendje e vecante ne NATO per Shqiperine dhe Kroacine

Kryetarja e grupit parlamentar te Partise Socialiste, Valentina Leskaj, e cila ndodhet ne Strasburg duke ndjekur punimet e Samitit te NATO-s, deklaroi se duke qene qe Shqiperia dhe Kroacia behen anetare te NATO-s per here te pare, ka nje vemendje te larte ndaj delegacioneve te tyre. "Pa dyshim qe pe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama