Rezultate te kerkimit per termin: +Verde

Total: 1457
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.867Z

Raiuno: Skënderbeu, heroi i shqiptarëve dhe i Evropës

Emri i Skënderbeut, busti me te dhënat shqip në Kalabri janë shquar këtë të diel tek Rai Uno, stacioni qendror shtetëror italian, në epiqendër të emisionit: “Linea Verde”. Rreth orës 13 , “Linea Verde” ka zbarkuar në fshatrat arbëreshe. Një helikopter nga sipë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.046Z

Çmendet City, ofron 50 milion euro për të blerë Granit Xhakën

Granit Xhaka mund të bëhet futbollisti shqiptar që është blerë më shtrenjtë në historinë e futbollit. Manchester City ka bërë një ofertë prej 50 milion euro për të marrë shërbimet e shqiptarit që luan me kombëtaren e Zvicrës. Lajmin e bën të ditur prestigjiozja gjermane Bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.375Z

Video/ Tifozët përplasen me policinë: Mos prek me dorë o ju q. robt!

Momentet e fundit të ndeshjes mes Partizanit dhe Tiranës kanë qenë shumë të tensionuara, sidomos në shkallët e stadiumit. "Mos me prek me dorë o ju q... robt" dëgjohen mes të tjerash në video. Tifozët kanë nisur të shajnë kundërshtarët, çka ka bërë që të ndërhyjë policia.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.253Z

Ja deputetët që do shoqërojnë Bashën në takimin me Kerryn

"Panorama" ka mësuar emrat e deputetëve të PD, që së bashku me kreun e opozitës Lulzim Bashën do të takojnë nesër Sekretarin amerikan të Shtetit John Kerry. Burimet thanë se deputetët e PD janë Edi Paloka, Jorida Tabaku, Edmond Spaho dhe Aldo Bumçi. Takimi Basha-Kerry, ku të pran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:35.983Z

PD përkujton 25-vjetorin e rrëzimit të bustit të Enver Hoxhës

Partia Demokratike përkujton nesër 25-vjetorin e rrëzimit të statujës së Enver Hoxhës. Në një aktivitet në Muzeun Historik Kombëtar për të përkujtuar këtë datë do të shfaqen pamje filmike dhe fotografi nga terrori komunist, varfëri dhe mjerimi deri te rrëzimi i bustit që janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.609Z

Tërmet 3.7 ballë në brigjet shqiptare, epiqendra 23 km larg Vlorës

Një tërmet me magnitudë 3.7 ballë ka goditur brigjet shqiptare këtë të mërkurë. foto ilustruese Sipas informacioneve, tërmeti është ndjerë në orën 4 e 22 të mëngjesit. Epiqendra e tërmetit thuhet se ka qenë 23 km nga qyteti i Vlorës. Tërmeti është ndjerë edhe në qytetin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.851Z

Vetëdigjet me benzinë 60-vjeçarja në Berat, jetonte e vetme

Vetëdigjet me benzinë një 60-vjeçare në qytetin e Beratit për shkak të depresionit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Mangalem, ku gruaja e identifikuar si A.Gj thuhet se jetonte e vetme pasi fëmijët i kishte në emigrim. Shkak i ngjarjes dyshohet se është bërë depresioni, por policia e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama