Rezultate te kerkimit per termin: +Veron

Total: 344
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.765Z

Veron: Nuk pranova oferten e Manchester City-t

Juan Sebastian Veron i eshte pergjigjur negativisht ofertes se Roberto Mancinit nga Manchester City. Lajmin e ben te ditur vete mesfushori i Estudiantes, sipas se cilit, tekniku italian i ka ofruar plot 8 milione euro. Ne moshen 34 vjecare, Veron eshte shpallur futbollisti me i mire ne A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.438Z

Veron rikthehet te luaje per bamiresi

Juan Sebastian Veron nuk e fsheh dot dashurinë për futbollin e luajtur. Në moshën 38-vjeçare, veterani i “albiceleste”-ve dhe ish-futbollist i njohur në futbollin italian, ka vendosur të rikthehet në fushë për të riveshur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.109Z

Argjentine Veron me mision kerkim-shpetimi

Ishte një “luftëtar” në fushat e blerta, por i tillë mbetet edhe jashtë tyre. Argjentinasi Juan Sebastian Veron, një futbollist shumë i njohur për sportdashësit shqiptarë, si ish-lojtar i Interit e Lacios, nuk ka qëndruar me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.610Z

ADRIANO E VERON ZEMEROJNE INTERIN

11/06/2005  Braziliani donte të kthehej me vonesë nga Brazili, ndërsa argjentinasi kërkon pagë më të lartë Roberto Mançini duhet të mendojë për Kupën e Italisë dhe mbi të gjitha për sezonin e ardhshëm, por ndërkaq ka humbur përsëri qetësinë. Trajneri zikaltër ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.655Z

Mesfushori Veron do të kthehet në Angli?

Manchester City i ka ofruar Estudiantes 7 milionë euro për të siguruar shërbimet e mesfushorit argjentinas, Juan Sebastian Veron. Sipas të përditshmes argjentinase Hoy de La Plata, trajneri i Cityt, Roberto Mancini, dëshiron që ta ketë Veronin te skuadra e tij e re. 34-vjeçari është vler

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.653Z

Messi, Veron e Mascherano, qartësitë e vetme

Pas miqësores së fituar nga Argjentina kundër Kosta Rikës me rezultat 3:2 të mërkurën, selektori i argjentinasve, Diego Armando Maradona, ka folur edhe për Botërorin, Afrika e Jugut 2010, përkatësisht për futbollistët që do të jenë pjesë e Seleccion. “Messi, Mascherano e Veron,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.795Z

Kryebashkiaku i Veronës: Balotelli vet i nxitë problemet

Kryebashkiaku i Veronës, Flavio Tosi ka thënë se sulmuesi italian, Mario Balotelli, vet i nxit fyerjet. Këto deklarata ai i ka dhënë para ndeshjes që skuadra e Veronës e luan të shtunën kundër Milanit, në kuadër të xhiros së

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama