Rezultate te kerkimit per termin: +Veron

Total: 344
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.084Z

Talenti i Milanit, si George Weah dikur

Një gol fantastik është shënuar në kampionatin Primavera te të rinjtë e Italisë. Talenti i Milanit, Isoken Henty ka realizuar këtë gol të bukur në një solo aksion. Goli fantastik i Hentyt po krahasohet me golin e legjendarit, George

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.659Z

Të shtunën finalja e Botërorit të klubeve

BARCELONE- Barcelona dhe Estudiantes do të përballen ditën e shtunë në orën 17 në finalen e Botërorit për klube. Katalanasit e Guardiolës kërkojnë të mbyllin në mënyrën më të mirë një vit ku kanë fituar gjithçka, duke nisur nga Liga e Kampioneve, kampionati, Kupa e Mbretit e de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.397Z

I kërkuar për 2 vrasje në 2001kalon Rinasin por kapet në Itali

VERONA - I kërkuar prej vitit 2001 për dy vrasje, kalon pa asnjë problem kufirin shqiptar nga Rinasi, por arrestohet sapo zbret në Verona. Arrestimi është bërë mbrëmjen e djeshme gjatë një kontrolli rutinë dokumentesh nga ana e policisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.673Z

Seria A Interi rikthehet tek fitorja

Në ndeshjet e javës së nëntë të Serisë A, zhvilluar mbrëmjen e së shtunës, Interi u rikthye tek fitorja, duke mposhtur në shtëpi me rezultatin 4-2 skuadrën e Veronës. Pas barazimit 3-3 në transfertë me Torinon d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.544Z

Estudiantes, kampion i Amerikës së Jugut

Dukej se ishte rikthyer në shtëpi vetëm për të përfituar një pension të parakohshëm, por Juan Sebastian Veron e bën një tjetër mrekulli në këtë pikë të karrierës së tij: mbrëmjen e të enjtes, duke luajtur një ndeshje të mrekullueshme, të famshme për teknikën dhe lidershipi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.346Z

Ja cila është skuadra e re e Ujkanit

Portieri i kombëtares shqiptare, Samir Ujkani ka arritur marrëveshje me skuadrën italiane Kievo. Gardiani shqiptar ka refuzuar ofertën e Interit dhe Fiorentinës për të pranuar huazimin në Kievo. Lajmi është zyrtarizuar para pak minutash nga Sky Spor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.449Z

Bielsa: Kili e ka merituar kualifikimin

 Trajneri i Kilit, Marselo Bielsa është shprehur shumë i lumtur për ecurinë e skuadrës së tij. “Fitorja ndaj Kolumbisë ishte e jashtëzakonshme dhe e rëndësishme. Siguruam matematikisht kualifikimin për në Kupën e Botës, duke mundur një rival shumë të fortë. E kemi merit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama