Rezultate te kerkimit per termin: +Veron

Total: 344
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.577Z

Libertadores, Veron i jep kupen Estudiantes-it

Argjentinasit triumfojne ndaj brazilianeve, “armiqve” te vjeter ne futbollin e Amerikes se Jugut. Estudiantes ka fituar per te katerten here ne histori trofeun e Kupes Libertadores duke mundur ne ndeshjen e kthimit te finales skuadren e Cruzeiro-s. Pas barazimit 0-0 te ndeshj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.686Z

Maradona thërret në kombëtare veteranin Veron

Buenos Aires - Mesfushori i Estudiantes, Huan Sebastian Veron, është thirrur në kombëtaren e Argjentinës nga trejneri Maradona për ndeshjen miqësore kundër Francës, e cila do të luhet në datë 11 shkurt 2009. Kjo ndeshje është mjaft e rëndësishme për teknikun Maradona, pasi vetë pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.365Z

Veron kerkon rikthimin tek Lacio

Huan Sebastian Veron ka shprehur deshiren per tu rikthyer tek Lacio.Sipas argjentinasit tek kjo skuader ka kaluar periudhen me te mire te karrieres se tij duke u shpallur kampion.Mefushori deshiron qe sebashku me te te mberrije edhe Simeone, por ky i fundit ne postin e trajnerit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.933Z

VIDEO/ Maradona dhe Veron, çfarë sherri të shëmtuar!

Ishte Ndeshja e Paqes, por jo pwr Maradonwn. Ajo duhej të ishte vetëm një mbrëmje feste, por Diego Armando Maradona dhe Juan Sebastian Veron e kanë marrë atë tmerrësisht seriozisht. Të ndarë në dy ekipe (Diego me ngjyrë blu, Veron me të bardhë), ata janë injoruar gjatë gjithë lojës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.765Z

Veron: Nuk pranova oferten e Manchester City-t

Juan Sebastian Veron i eshte pergjigjur negativisht ofertes se Roberto Mancinit nga Manchester City. Lajmin e ben te ditur vete mesfushori i Estudiantes, sipas se cilit, tekniku italian i ka ofruar plot 8 milione euro. Ne moshen 34 vjecare, Veron eshte shpallur futbollisti me i mire ne A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.438Z

Veron rikthehet te luaje per bamiresi

Juan Sebastian Veron nuk e fsheh dot dashurinë për futbollin e luajtur. Në moshën 38-vjeçare, veterani i “albiceleste”-ve dhe ish-futbollist i njohur në futbollin italian, ka vendosur të rikthehet në fushë për të riveshur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.109Z

Argjentine Veron me mision kerkim-shpetimi

Ishte një “luftëtar” në fushat e blerta, por i tillë mbetet edhe jashtë tyre. Argjentinasi Juan Sebastian Veron, një futbollist shumë i njohur për sportdashësit shqiptarë, si ish-lojtar i Interit e Lacios, nuk ka qëndruar me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama