Rezultate te kerkimit per termin: +Vesel +Krasniqi

Total: 31
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.136Z

Vetevendosje Vezhguesit tane u kercenuan

Prishtine 13 dhjetor NOA - Levizja Vetevendosje ka denoncuar nje incident te ndodhur dje gjate procesit te votimit ne fshatin Baje te Malishjeves. Me ane te nje njoftimi Vetevendosja sqaron se mbreme gjate procesit te votimit ne qendren e votimit numer 3032a ne fshatin Baje te Malisheves eshte s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.359Z

Vetëvendosje: Vëzhguesit tanë u kërcënuan

Prishtine, 13 dhjetor, NOA - Levizja Vetevendosje ka denoncuar nje incident te ndodhur dje gjate procesit te votimit ne fshatin Baje te Malishjeves. Me ane te nje njoftimi, Vetevendosja sqaron se “mbreme gjate procesit te votimit ne qendren e votimit numer 3032a, ne fshatin Baje te Malishe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.144Z

Vetevendosje nuk i njeh zgjedhjet ne kater komuna

Levizja Vetevendosje ka njoftuar per brutalitetin e shfaqur nga PDK dhe AAK ne vendvotime ne Malisheve dhe Drenas. Kjo levizje nuk do te njoh rezultatet zgjedhore ne Skenderaj Drenas Malisheve dhe Decan. Aktiviste te kesaj levizjeje ne nje konference per shtyp deshmuan per rrahjet dhe kercenimet q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.410Z

Gjykata paralajmëron arrestimin e Visar Ymerit

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje!, Visar Ymeri, mund të arrestohet nëse nuk paraqitet në seancën e radhës gjyqësore për rastin e grushtimit mes deputetëve, shkruan sot "Koha Ditore". Ymeri së bashku me ish-deputetin Florin Krasniqi, deputetin Rexhep Selimi, të dy të Vetëvendosjes, si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.115Z

Sot gjykimi për deputetët e Vetëvendosjes, dëshmon Arsim Gërxhaliu

Në seancën gjyqësore ndaj deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, cilët akuzohen se kanë sulmuar fizikisht deputetin e PDK-së, Bekim Haxhiu, do të dëgjohet deklarata e ekspertit mjeko-ligjor, Arsim Gërxhaliu. Ditën e premte, më 15 prill ku pritej aktgjykimi, Gjykata Themelore e Prishtin�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.449Z

Begaj formoi qeverinë komunale të Malishevës

Kryetari i Malishevës, z.Ragip Begaj, sot edhe zyrtarisht ka prezantuar qeverinë komunale, me të cilën do ta udhëheq Komunën e Malishevës, për katër vitet e ardhshme, pas besimit të marrë nga qytetarët, në zgjedhjet e 3 nëntorit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.603Z

Fletarrest për Ymerin, nuk është përgjigjur seancave për rrahjen e Kamishit

Gjyqtari i Gjykatës Themelore të Prishtinës Vesel Ismajli ka lëshuar fletarrest për Visar Ymerin, i cili asnjëherë nuk është përgjigjur në seancat në lidhje me rrahjen që kishte ndodhur më 28 qershor të vitit 2012 në hollin e Kuvendit të Kosovës. Këtë e ka konfirmuar për Kosova

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama