Rezultate te kerkimit per termin: +Vetm

Total: 4397
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.172Z

Shum m tepr se sa vetm nj Goodbye

Nga Sabine Kinkartz Barack Obama e plqen Angela Merkelin. Madje edhe m shum, ai e vlerson at pamas dhe e shpreh fare hapur kt. Madje aq sa gjat vizits s m parshme t presidentit t SHBA-s n Gjermani n prill, tani nj gjysm viti m pas n Berlin, presidenti i SHBA-s shton tani edhe nj tjetr vlersim: N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.997Z

Vetm nj në 562 persona gjen shpirtin e tij binjak

Amal dhe George Clooney Studimi në Britaninë e Madhe zbulon mbi 18 faktor kyç. Më e lehtë për ata që janë mbi 65 vjeç Dashuria sht me t vrtet nj loj numrash. Shanset pr t gjetur personin e duhur, n qoft se i lihet rastsis s nj dite çfarëdo, sht nj n 562. Të dhënat vijnë nga nj studim i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.343Z

Erdogan akuzon BE-n q po e l vetm n luft kundr rebelve kurd t PKK-s

Kryeministri turk Recep Tayyip Erdogan e akuzoi BE-n q po e l vetm n luft kundr rebelve kurd t PKK-s. Asnj shtet i BE-s nuk ka dbuar prej territorit t tij asnj antar t PKK-s edhe pse kjo organizat sht klasifikuar si terroriste. Po ashtu Erdogani i relativizoi deklaratat e shefit t shtabit t prgjiths

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.202Z

Donald Trump s shpejti i vetm n Shtpin e Bardh?

Q pas deklarimeve t diskutueshme t Donald Trump-it lidhur me ngjarjet n Charlottesville jan shtuar dorheqjet n shenj proteste. Edhe mbshtetsit besnik si Stephen Bannon i le lamtumirn Shtpis s Bardh. Q pas deklarimeve t diskutueshme t Donald Trump-it lidhur me ngjarjet n Charlottesville jan shtuar do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.168Z

Obama-Merkel, shum m tepr se sa vetm nj Goodbye

Pas zgjedhjes s Donald Trump president t SHBA-s duket se Barack Obama ka pr qllim nj mision t fundit politik. Ai do t shptoj, ç’sht e mundur e mbshtetet tek Angela Merkel, shtylla e politiks ndrkombtare. Barack Obama e plqen Angela Merkelin. Madje edhe m shum, ai e vlerson at pamas dhe e shpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.846Z

Bullock shtatzn dhe vetm

Muaji mars ka qenë me lajme shumë të mira dhe me lajme shumë të këqija për aktoren Sandra Bullock. 45-vjecarja në datë 7 mars mori "cmimin" si aktorja me e keqe e vitit 2009, një ditë më pas merr cmimin Oscar, si aktorja më e mirë për interpretimin në filmin &qu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.162Z

E do vetm Liverpoolin

Portieri i Liverpool, Jose Reina, nuk e ka ndrmend t lviz nga Anglia. Portieri spanjoll i ka idet e qart pr t ardhmen e tij. Nuk mund ta imagjinoj veten duke luajtur n nj klub tjetr, tha ai. Liverpool po e prgatit ofertn e re pr portierin spanjoll. Dshiroj t mbetem ktu pr nj koh t gjat. Klubi, t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama