Rezultate te kerkimit per termin: +Vetm

Total: 4397
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.840Z

Shitja e buks vetm npr pika t caktuara

Nuk do t lejohet shitja e bukes pa asnj origjin dhe e pasigurt pr konsumatorin. Kjo sht deklarata q Drejtorja e Prgjithshme e Siguris Ushqimore dhe Mbrojtjes s Konsumatorit n MBUK, Valbona Paluka bri gjat nj takimi me prodhues t buks. Sipas saj, "Jan marr masa pr ndalimin e tregtimit t buks n njsit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.572Z

NATO me vetm disa mij trupa n Kosov

Komandanti ushtarak i NATO-s, admirali James Stavridis tha se pret q vitin e ardhshm trupat e NATO's n Kosov t reduktohen nga 10 mij n vetm disa mij, transmeton AP. Sa i prket asaj nse trupat do t drgohen n misione tjera t NATO-s, kjo do t varet nga do mision ve e ve, tha Stavridis. Ai i bri kto k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.941Z

Jo vetm muaj mjalti/ Historia e Obamës me Europën

Dashuri e flakt n fillim, faz e shuarjes n mes dhe mall pr m shum tani: Bilanci i marrdhnieve plot ulje ngjitje mes presidentit t SHBA-s, Barack Obama dhe Europs. Nisi n vern e vitit 2008 si nj fest e madhe dashurie n obeliskun e fitores n Berlin. Gjermant e europiant e brohoritn burrin, q me slogan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.841Z

LSI krcnon PS: Dalim dhe t vetm n zgjedhje

LSI-ja ka treguar dhmbt. Nnkryetari i saj, Dritan Prifti bri t ditur se forca q ai prfaqson do t ndahet nga koalicioni i majt, nse PS-ja dhe PD-ja nuk prfshijn n diskutimet pr reformn zgjedhore edhe partit e vogla. Shqiptart nuk duhet t paguajn harain e ksaj politike q po ndjekin krert e dy part

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.325Z

N Rusi mbetet vetm n letr liria e shtypit dhe t drejtat e njeriut

N Evrop thuajse t gjith jan t nj mendjeje se Vladimir Putini sht gjithka tjetr, por jo nj "demokrat i pastr" sikurse e quajti at n vitin 2004 ish-kancelari gjerman Gerhard Shrder. Putini konsiderohet si nj sundimtar autokrat, i cili kufizon lirin e shtypit dhe pengon zhvillimin e shoqris civile n Ru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Vetm parimi nj antar nj vot mund ta shptoj LDK-n

Dy vjetori i vdekjes s Ibrahim Rugovs e gjeti Lidhjen Demokratike t Kosovs n nj konfuzion t kamufluar, por gjithsesi virulent, pas disfats s rnd q psoi kjo parti n zgjedhjet paramentare t 17 nntorit dhe balotazhit t zgjedhjeve lokale t 8 dhjetorit t vitit t shkuar. Kur i pati mbyllur syt njeriu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.345Z

Pasagjeri transparent edhe n Evrop vetm shtje kohe

Ministrat e brendshm t 27 vendeve antare t BE-s diskutojn n Lisbon n lidhje me rrugt pr luftimin e terrorit. Disa mendojn se luftimi i terrorizmit n internet sht shum i rndsishm. Kur flitet pr terrorizimin ndrkombtar, Franko Fratini (Franco Frattini), komisari i BE-s pr shtjet e brendshme, sht m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama