Rezultate te kerkimit per termin: +Vetm

Total: 4397
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.841Z

LSI krcnon PS: Dalim dhe t vetm n zgjedhje

LSI-ja ka treguar dhmbt. Nnkryetari i saj, Dritan Prifti bri t ditur se forca q ai prfaqson do t ndahet nga koalicioni i majt, nse PS-ja dhe PD-ja nuk prfshijn n diskutimet pr reformn zgjedhore edhe partit e vogla. Shqiptart nuk duhet t paguajn harain e ksaj politike q po ndjekin krert e dy part

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.325Z

N Rusi mbetet vetm n letr liria e shtypit dhe t drejtat e njeriut

N Evrop thuajse t gjith jan t nj mendjeje se Vladimir Putini sht gjithka tjetr, por jo nj "demokrat i pastr" sikurse e quajti at n vitin 2004 ish-kancelari gjerman Gerhard Shrder. Putini konsiderohet si nj sundimtar autokrat, i cili kufizon lirin e shtypit dhe pengon zhvillimin e shoqris civile n Ru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Vetm parimi nj antar nj vot mund ta shptoj LDK-n

Dy vjetori i vdekjes s Ibrahim Rugovs e gjeti Lidhjen Demokratike t Kosovs n nj konfuzion t kamufluar, por gjithsesi virulent, pas disfats s rnd q psoi kjo parti n zgjedhjet paramentare t 17 nntorit dhe balotazhit t zgjedhjeve lokale t 8 dhjetorit t vitit t shkuar. Kur i pati mbyllur syt njeriu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.345Z

Pasagjeri transparent edhe n Evrop vetm shtje kohe

Ministrat e brendshm t 27 vendeve antare t BE-s diskutojn n Lisbon n lidhje me rrugt pr luftimin e terrorit. Disa mendojn se luftimi i terrorizmit n internet sht shum i rndsishm. Kur flitet pr terrorizimin ndrkombtar, Franko Fratini (Franco Frattini), komisari i BE-s pr shtjet e brendshme, sht m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.172Z

Shum m tepr se sa vetm nj Goodbye

Nga Sabine Kinkartz Barack Obama e plqen Angela Merkelin. Madje edhe m shum, ai e vlerson at pamas dhe e shpreh fare hapur kt. Madje aq sa gjat vizits s m parshme t presidentit t SHBA-s n Gjermani n prill, tani nj gjysm viti m pas n Berlin, presidenti i SHBA-s shton tani edhe nj tjetr vlersim: N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.997Z

Vetm nj në 562 persona gjen shpirtin e tij binjak

Amal dhe George Clooney Studimi në Britaninë e Madhe zbulon mbi 18 faktor kyç. Më e lehtë për ata që janë mbi 65 vjeç Dashuria sht me t vrtet nj loj numrash. Shanset pr t gjetur personin e duhur, n qoft se i lihet rastsis s nj dite çfarëdo, sht nj n 562. Të dhënat vijnë nga nj studim i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.343Z

Erdogan akuzon BE-n q po e l vetm n luft kundr rebelve kurd t PKK-s

Kryeministri turk Recep Tayyip Erdogan e akuzoi BE-n q po e l vetm n luft kundr rebelve kurd t PKK-s. Asnj shtet i BE-s nuk ka dbuar prej territorit t tij asnj antar t PKK-s edhe pse kjo organizat sht klasifikuar si terroriste. Po ashtu Erdogani i relativizoi deklaratat e shefit t shtabit t prgjiths

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama