Rezultate te kerkimit per termin: +Video

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.076Z

VIDEO/ Si të vdesësh! Kjo video ka tronditur mbarë Europën

Kjo video e transmetuar në rrjetin BBC ka tronditur qindra mijëra persona në gjithë Europën. Një biznesmen 57-vjeçar vendosi ti japë fund jetës dhe këtë e bëri në transmetim direkt. Simon binner u diagnostikua me një sëmundje të pashërueshme dhe vendosi ti japë fund jetës. Ai k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.321Z

Whitesnake ndez Shkupin (video)

Rok grupi legjendar, Whitesnake, në kuadër të turneut botëror mbajti një koncert në Shkup të Maqedonisë mbrëmjen e së mërkurës. Si edhe në çdo koncert tjetër të grupit, arena "Boris Trajkovski" ishte e mbushur me publik, pasi që të gjitha biletat ishin blerë nga dashamirët e muz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.555Z

Video/ Zheji: Video-skandali i ministrit, kushton 2 milion euro

Gazetari Artur Zheji i ripyetur edhe njëherë në Opinion në lidhje me videon-skandalin seksual ku me shumë gjasa, është i përfshirë një ministër shqiptar. Zheji shpjegoi se në redaksinë e 360 gradë.al kanë ardhur dy pjesë të vogla imazhesh nga video. Imazhet që ka postuar port

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.117Z

Kanye si Kim, me video seksi (Video)

Reperi Kanye West raportohet se po paguan shuma të mëdha për të ndaluar publikimin e një video seksi, të cilën ai e kishte realizuar me një ish të dashur në vitin 2012. “Një bizenesmen hollyvudian i cili ka ndërmjetësuar videot e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.506Z

VIDEO/ A është sëmurë Hillary Clinton? Kjo video ka shpërthyer rrjetin

Donald Trump deklaroi pak ditë më parë se Hillary Clinton është sëmurë dhe nuk mund ta qeverisë vendin. Ai u bazua te një foto ku shihej Hillary duke u mbajtur nga rojet e saj teksa ngjiste shkallët. Të gjithë u tallën me Trump, por kjo video ka shkaktuar habi të madhe duke risjell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.435Z

Samanta Karavello publikon një video interesante! (Video)

Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavello, ka postuar një video interesante në rrjetin e saj social Instagram. Në atë video është shfaqur vetë Samanta dhe mbrapa saj një veturë që me gjasë është vetura e saj. Por nuk &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.868Z

Po vjen 'Zhurma Video Music Awards’ (Video)

'ZHURMA VIDEO MUSIC AWARDS' do të mbahet me datë 24 Shtator 2015. Vendimi erdhi nga bordi drejtues i spektaklit të “Zhurma show award” ku është zyrtarizuar edhe ndryshimi i emrit në 'Zhurma Video Music Awards’. Ky spektakël konsiderohet gjithashtu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama