Rezultate te kerkimit per termin: +Vijareal

Total: 94
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.220Z

La Primera ndryshon klasifikimi

brbrNdryshon renditja ne kampionatin spanjoll me tre skuadra qe udheheqin me pike te barabarta 13 Real Celta dhe Vijareal duke lene prapa kraheve Barcelonen dhe Atletikon e Madridit me nje pike me pak Ne San Mames fitore e rendesishme per Realin e Madridit 2-1 ndaj vendasve te Atletik Bilbao Miqte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.623Z

Lipi le jashte Del Pieron

Trajneri i kombetares Italiane Lipi nuk ka grumbulluar Del Pieron per dy ndeshjet e rradhes. Plot kater emra te rinj perbejne risine e listes, mes tyre Rosi I Vijareal. Kampionet e botes ndeshen fillimisht me Bullgarine ne Sofje dhe me pas me Malin e Zi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.737Z

Reali fiton

Pas Barcelones qe fitoi dy dite me pare 3-1 ndaj Majorkes edhe Reali i Madridit e ka nisur me tre pike 2009-ten. Skuadra e Huande Ramos ka ndeshkuar minimalisht Vijareal fale nje goli spektakolar te Roben. Merengesat ngjiten ne kuoten e 32 pikeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.843Z

Spanje, Real thellon krizen

Java 14 e kampionatit spanjoll ka dhuruar golead.Real Madrid mundet 4-3 nga Sevilia duke thelluar krizen.Barcelona shkaterron Valencian 4-0 ku Tieri Henri realizon 3-pleten e pare. Permbysje ka patur edhe ne takimin Vijareal-Getafe e cila eshte mbyllur ne rezultatin 3-3.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.034Z

Italianet ne krize pas eliminimit te Napolit

Napoli i thotë lamtumire Evropa League duke iu bashkangjitur rezultateve zhgënjyese te skuadrave italiane. Skuadra e Maxarit u mund ne El Madrigal nga vendasit e Vijareal ne takimin e dyte, duke mos arritur te kalonte turin e 1/16-ave. Italianet kaluan te paret ne avantazh me ane te Hamshik por V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.425Z

Barcelona kualifikohet ne gjysmefinalet e Kupes se Mbretit

0 brbr brbrBarcelona eshte kualifikuar ne gjysmefinalet e Kupes se Mbretit pasi ka mundur edhe ne takimin e kthimit Atletikon e Madriditbrbr brbrEkipi katalanas ka triumfuar me rezultatin 3 8211 2 ne nje takim teper emocionuesbrbr brbrKundershtari i radhes i Barcelones do te jete i kualifikuari ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.776Z

Arsenal kerkon bileten

Ne grupin G Arsenali do te kete perballe Dinamon e Kievit. Ukrainasit do kerkojne te perfitojne nga momenti jo i mire qe po kalon skuadra e Venger. Nje takim i rendesishem eshte ai i grupit E mes Vijareal e Mançester Junaitid. Te dyja ekipet kane kuote te barabarte pikesh dhe kerkojne te sigurojn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama