Rezultate te kerkimit per termin: +Vitet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.104Z

14 vitet e para

14 vjet “Top Channel” vjen në një dokumentar. “14 vitet e para” nën realizimin e gazetares Ornela Islami, sjell rrugëtimin e një prej televizioneve më të rëndësishme në vend “Top Channel” tashmë nuk është vetëm një televizion. Ekrani që çdo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.826Z

Berisha i pergjigjet Rames Vitet si gjysh jane vitet me te bukura

Prezantimi i kandidatëve për deputetë të partisë Demokratike në Laç ka sjellë me vetë dhe një përgjigje të Kryeministrit Berisha për kundërshtarin e tij politik.  “Prej 3 javësh merret me nipërit e mbesat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.794Z

Berisha ne Pogradec 4 vitet qe vijne vitet e bumit turistik

Kryeministri Berisha ka permbyllur sot fushaten ne Pogradec ku Aleanca per Qytetarin ka kandiduar Luan Topciun. Sot jam ketu per tu zotuar se do te mbeshtesim cdo projekt te qeverise vendore per te permiresuar jeten tuaj. Une ju garantoj se 4 vitet e ardhshme do te jene vitet e bumit te jashtezakon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.112Z

Vitet e dreqit

Nga Blerina Rogova – Gaxha   Këto dy qershoret dhe netët e nxehta të tyre, flasin për vitet e dreqit dhe për politikën që duhet të jetë zanat i qoftëlargut, por në të njëjtin vend dhe në të njëjtat rrugë, nuk ka më qytetarë të zënë peng, as të tjerë që bërtasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.901Z

Minarolli ne vitet 90

Ne kinemane e Arkivit Qendror Shteteror te Filmit shfaqen sot ora 12.00 dy filma te realizuar ne vitet 90 nga regjisori Artan Minarolli sot ne detyren e drejtorit te Qendres Kombetare te Kinematografise. Jane dy filma e fillimeve te veprimtarise se Minarollit si regjisor dokumentari Per nje centimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.608Z

Vitet e fundit të Pantos Theodoros

Pantos Theodoros/ Artisti i njohur grek që u nda nga jeta dy vjet më parë vjen në një rrëfim nga mikesha e tij shqiptare. Ditët në Paris me Pikason dhe vizatimet e fshehta të Brigitte Bardot…Historia e një piktori që kritikoi fenomenet e shoqërisë përmes nudos Përtej n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.526Z

FOTOT/ Vitet ikin, por jo për Albërien

Albërie Hadërgjonaj ka treguar se vitet nuk kanë shumë rëndësi për të. Edhe pse tashmë nuk është një vajzë, këngëtarja e njohur vazhdon të mbetet në një formë të shkëlqyer dhe seksi. Madje, me format e saj, ajo konkurron edhe gocat e veta, me të cilat duket si shoqe dhe jo s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama