Rezultate te kerkimit per termin: +Vitet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.901Z

Minarolli ne vitet 90

Ne kinemane e Arkivit Qendror Shteteror te Filmit shfaqen sot ora 12.00 dy filma te realizuar ne vitet 90 nga regjisori Artan Minarolli sot ne detyren e drejtorit te Qendres Kombetare te Kinematografise. Jane dy filma e fillimeve te veprimtarise se Minarollit si regjisor dokumentari Per nje centimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.608Z

Vitet e fundit të Pantos Theodoros

Pantos Theodoros/ Artisti i njohur grek që u nda nga jeta dy vjet më parë vjen në një rrëfim nga mikesha e tij shqiptare. Ditët në Paris me Pikason dhe vizatimet e fshehta të Brigitte Bardot…Historia e një piktori që kritikoi fenomenet e shoqërisë përmes nudos Përtej n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.526Z

FOTOT/ Vitet ikin, por jo për Albërien

Albërie Hadërgjonaj ka treguar se vitet nuk kanë shumë rëndësi për të. Edhe pse tashmë nuk është një vajzë, këngëtarja e njohur vazhdon të mbetet në një formë të shkëlqyer dhe seksi. Madje, me format e saj, ajo konkurron edhe gocat e veta, me të cilat duket si shoqe dhe jo s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.488Z

Berisha: Katër vitet e ardhshme, vitet e punësimit masiv

07-06-2013 / Gazeta 55 Takim elektoral entuziast i PD-së në lagjen “Kombinat” të kryeqytetit. Kryeministri: “Hedhim themelet e Tiranës së shekullit të ri. Do të heqim për 5 vjet taksat për investitorët e huaj”“Nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.977Z

Sofia Vergara nuk i ka problem vitet!

Ajo është e njohur për format e mahnitshme,dhe për këtë arsye aktorja Sofia Vergara tregoi se vitet po shkojnë ndërsa ajo po mbet e njëjta. Ylli i serisë Modern Family përmes rrjetit social Twitter, postoi disa fotografi ku shfaqte të pasmet e saj derisa ajo qeshte në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.186Z

FOTOT/ Ikona 80-vjeçare e Hollivudit sfidon vitet

Robert Redford ka qenë një ndër meshkujt më të pashëm të Hollivudit dhe ka luajtur disa prej filmave që kanë bërë histori, si Havan apo Indecent Proposal. Por megjithëse vitet kalojnë, Redford duket ende në formë të mirë, të paktën për vitet që kanë shpinë. 80-vjeçari ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.192Z

FOTOT/ KKK dhe striptiste: Vitet 80 në Amerikë

Këto foto të veçanta janë sjellë nga Billy Howard, nga Atlanta, SHBA. Ai ka kryer një sërë fotosh në vitet 80 në vendin e tij, duke fotografuar protestat e Ku Kluks Klan dhe disa balerina në klube striptizmi. Fotografimi i KKK më përforcoi bindjen dhe besimin në luftën kundër urr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama