Rezultate te kerkimit per termin: +Vizion

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.771Z

Vizion dhe pritshmëri

Ermal Hasimja Roli i liderit në një shoqëri demokratike është në thelb paradoksal. Nga njëra anë ai duhet të udhëheqë jo thjesht duke drejtuar në një rrugë të njohur, por duke çarë (hequr) një rrugë (udhë) të re. Aut inveniam viam aut faciam: i duhet të gjejë një rrugë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.005Z

"Vizion Plus mashtron publikun"

"Gjate gjithe dites se sotme, televizioni lokal "Vizion Plus" ka mashtruar publikun sikur policia ndertimore po i shemb antenen ne Fushe-Dajt. E verteta e ketij shou mediatik eshte krejt ndryshe", ky eshte reagimi i policise ndertimore ne lidhje me akuzat e "Vizion Plus", pas pretendimeve te kesaj t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.854Z

Humori ne Vizion Plus

brbrBatuta spontane dhe te qeshura te tilla mund ti gjeni vetem ne nje vend Apartamenti 2XL e ka tashme prej vitesh kete merite E diela mbrema ka shenuar edhe nisjen e nje sezoni te ri te formatit ku humori bazohet si gjithmone tek improvizimi Por Apartamenti 2XL nuk ka qene i vetmi argetim i te di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.353Z

Programi festiv ne Vizion Plus

brbrFesta nis ne vizion plus menjehere pas edicionit qendror te lajmeve Krishtlindje ne Rrokfeler eshte programi qe lajmeron me atmosferen e jashtezakonshme se jemi gati te presim vitin e ri 2016 Edhe programi muzikor Next vjen kete pasdite mjaft festiv me muziken me te bukur te fundvitit ne bote P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.344Z

Rinis Al Pazar ne Vizion Plus

brbrRinis spektakli i humorit ne Vizion Plus Al Pazar vjen edhe kete sezon plot dinamike dhe ritem Si gjithmone nen moderimin dhe kujdesin e Agron Llakajt ky show do te ofroje me shume se humor Se bashku me nje ansambel aktoresh ne skene Llakaj rikthen nga sot te qeshurat e se shtunes mbrema ne Viz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.633Z

Kupa UEFA ekskuzivisht në “Vizion Plus”

Nga Andi NURAJ Pas Superliges shqiptare dhe ndeshjeve miqësore ndërkombëtare televizioni "Vizion Plus" ofron një tjetër surprizë për të apasionuarit e futbollit: Kupën UEFA dhe Superkupën europiane të Monakos, e cila përplas fituesen e këtij turneu me atë të Champions League. Një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.223Z

Hiqet sinjali i Vizion Plusit në Shkodër

Faturat paguhen, energjia pritet pas transmetimit të “Topallit” Shkodër - Sinjali i televizionit “Vizion plus” në Shkodër është ndërprerë në mënyre arbitrare për disa orë, duke lënë në terr informativ dhjetëra e mijëra banorë të kësaj zone. Vendimi absurd është ndërmar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama