Rezultate te kerkimit per termin: +Vizion

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.005Z

"Vizion Plus mashtron publikun"

"Gjate gjithe dites se sotme, televizioni lokal "Vizion Plus" ka mashtruar publikun sikur policia ndertimore po i shemb antenen ne Fushe-Dajt. E verteta e ketij shou mediatik eshte krejt ndryshe", ky eshte reagimi i policise ndertimore ne lidhje me akuzat e "Vizion Plus", pas pretendimeve te kesaj t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.854Z

Humori ne Vizion Plus

brbrBatuta spontane dhe te qeshura te tilla mund ti gjeni vetem ne nje vend Apartamenti 2XL e ka tashme prej vitesh kete merite E diela mbrema ka shenuar edhe nisjen e nje sezoni te ri te formatit ku humori bazohet si gjithmone tek improvizimi Por Apartamenti 2XL nuk ka qene i vetmi argetim i te di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.353Z

Programi festiv ne Vizion Plus

brbrFesta nis ne vizion plus menjehere pas edicionit qendror te lajmeve Krishtlindje ne Rrokfeler eshte programi qe lajmeron me atmosferen e jashtezakonshme se jemi gati te presim vitin e ri 2016 Edhe programi muzikor Next vjen kete pasdite mjaft festiv me muziken me te bukur te fundvitit ne bote P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.344Z

Rinis Al Pazar ne Vizion Plus

brbrRinis spektakli i humorit ne Vizion Plus Al Pazar vjen edhe kete sezon plot dinamike dhe ritem Si gjithmone nen moderimin dhe kujdesin e Agron Llakajt ky show do te ofroje me shume se humor Se bashku me nje ansambel aktoresh ne skene Llakaj rikthen nga sot te qeshurat e se shtunes mbrema ne Viz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.633Z

Kupa UEFA ekskuzivisht në “Vizion Plus”

Nga Andi NURAJ Pas Superliges shqiptare dhe ndeshjeve miqësore ndërkombëtare televizioni "Vizion Plus" ofron një tjetër surprizë për të apasionuarit e futbollit: Kupën UEFA dhe Superkupën europiane të Monakos, e cila përplas fituesen e këtij turneu me atë të Champions League. Një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.223Z

Hiqet sinjali i Vizion Plusit në Shkodër

Faturat paguhen, energjia pritet pas transmetimit të “Topallit” Shkodër - Sinjali i televizionit “Vizion plus” në Shkodër është ndërprerë në mënyre arbitrare për disa orë, duke lënë në terr informativ dhjetëra e mijëra banorë të kësaj zone. Vendimi absurd është ndërmar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.689Z

Apartamenti 2XL, sukses në Vizion Plus

Apartamenti 2XL është një program inovativ, unik në llojin e vet, që është prezantuar nga Tring Digital dhe Vizion Plus për herë të parë për publikun Shqiptar. Një format televiziv ku aktorët nuk kanë scripte apo një skenar të parashkruar, e vetmja gjë që ata njohin mirë është

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama