Rezultate te kerkimit per termin: +Vizion

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.969Z

Cani Jo rritje taksash do marrim serish hua

brbrQeveria pritet te rishikoje buxhetin e vitit 2014 ne vjeshte kohe kur mberrin edhe misioni i Fondit Monetar Nderkombetar Me shume se sa ulje e treguesve te buxhetit do te kete rishperndarje te parave duke ua pakesuar institucioneve me performance me te dobet Ministri i Financave Shkelqim Cani ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.033Z

Kreu i komunes Pult Autoret nga zona te tjera

brbrPerseritet skenari i Lazaratit edhe ne Dukagjin Personat qe kane shtene me arme mbi efektivet dhe helikopteret e policise nuk jane banore te komunave ku u zhvillua operacioni antidroge Duket se ata jane persona qe me prejardhje nga Dukagjini dhe qe kane shfrytezuar lidhjet e vjetra per te mbjel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.995Z

Osmani Presidenti duhet gjithepartiak

Posti i presidentit ashtu si formimi i qeverise ne Maqedoni duhet te jete produkt i nje marreveshje mes partive te komuniteteve te ndryshme Keshtu e ka argumentuar zedhenesi i Bashkimit Demokratik per Integrim Bujar Osmani ne nje interviste per Vizion Plus qendrimin ne fushate per te mos votuar asnj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.505Z

Ndotja ne Oher dhe Prespe

brbrNdryshe nga pamja qe te ofrojne nga larg liqeni i Prespes dhe i Ohrit prane zonave te banuara ata jane te ndotuar Me kritike gjendja eshte ne Prespe 6 fshatra te komunes Pustec i derdhin ujrat e zeza ne liqen Banoret tregojne se nuk kane zgjidhje tjeter pasi ne fshatrat e tyre mungon rrjeti i ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.626Z

Kosove lufte piraterise

Lufta kunder piraterise dhe falsifikimit eshte nje nder prioritetet te Ministrise se Kultures Rinise dhe Sportit ne Kosove Ne fund te vitit 2011 eshte miratuar edhe ligji per ruajtjen e pronesise intelektuale si nje kriter per procesin e integrimit Kjo eshte pasuar me ngritjen e nje Task Force per m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.085Z

Kineasti francez mbi filmin shqiptar

Është hera e katërt qe vjen ne Shqipëri, qe nga eksperienca e pare e tij ne vitin 1991. Zhan Filip Larosh, një nga producentët me te njohur jo vetëm te kinemasë franceze, duket se ka një afeksion te veçante për kulturën e shqiptareve. Duke folur për Vizion Plus, si i ftuar ne edicionin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.764Z

Balla Jam i gatshem te le imunitetin

E enjte 26 Janar 2012 1141 DEPUTETI I PARTISE SOCIALISTE TAULANT BALLA NE EMISIONIN Per here te pare deputeti socialist Taulant Balla tregon versionin e tij per 21 Janarin pas kerkeses se Prokurorise per heqjen e imunitetit. Ne emisionin Intervista ne Vizion Plus deputeti Balla eshte tregu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama